Kable teleinformatyczne
Do koszyka

Digitus Patchcord światłowodowy LC/LC, OM3, niebieski, 1m (DK-2533-01/3)

Kable proste
ID produktu: 761556
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Niebieski
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu


Patchcord światłowodowy LC/LC, OM3, pomarańczowy, 1m.

Rodzaj kabla MM 50/125 (kabel światłowodowy wielomodowy).

Klasa okablowania (wg EIA/TIA, ISO, EN) OM3.

Specyfikacja

Niebieski
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Patchcord światłowodowy
Żyły
2
Izolacja
LSOH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
15 lat
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie: http://www.digitus.info/pl/impressum/ Standardowa gwarancja wynosi 2 lata, z możliwością bezpłatnego przedłużenia jej przez użytkownika do 5 lub 15 lat, pod warunkiem zarejestrowania produktu na stronie www.digitus.pl w terminie 4 tygodni od daty zakupu.

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Thermaltake eSports Dasher Speed (EMP0001SLS), Colorovo CRE-T1633-M (T1633), Rebeltec Funky (RBLGLO00002), Skink Etui FLAP do Samsung Galaxy NOTE 4, czarne/koniak - SFLAPCARDSAMGNOTE4-BK/CG, DoggyDolly Kurtka w paski z futerkowym kapturem, czarno/biała, XXS 13-15cm/26-28cm, Nobby MYSZKA+PIÓRKO DLA KOTA, Agras Delic Schesir Kurczak i jabłko - 150g, NC Koperty KOPERTA C-5 BRĄZ SK 50SZ. (31423020/50), Uni Mitsubishi Pencil Wkład do długopisu SXR-81/71 (138613), Esperanza Snake (EGH340), Novus NOVUS LiftTEC Arm 2 mit SlatWallbefe - 981+2089+000, Fury + SŁUCHAWKI + PODKŁADKA ZESTAW DLA GRACZY 4W1 THUNDERSTREAK RU (NFU-0974), Canon MF421dw (2222C008AA), Art-Pol Ramka Na Zdjęcia , Titanum Długopis AA944 , 3MK 3MK Folia ARC SE Fullscreen Xperia XA2 Ultra, GSM City ETUI FLIP CASE CZARNY XIAOMI REDMI 4X, Incipio Etui NGP Case iPhone XS Max niebieskie (IPH-1760-BLU)