Deski do krojenia
Do koszyka

Deska do krojenia GiftWorld szklana 30x30cm

ID produktu: 4864266
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Ilość: Sztuka
  • Kolor: zielony
  • Materiał: szklana
  • Rodzaj: standardowa
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Deska do krojenia GiftWorld klaps filmowy (1479300191)

  • szklana deska do krojenia z widokiem klapsu filmowego The Cookfather
  • wykonana ze szkła hartowanego z zaokrąglonymi rogami
  • z powłoką antywirusową
  • z czterema gumowymi nóżkami antypoślizgowymi od spodu
  • łatwa do utrzymania w czystości, higieniczna i bezzapachowa
  • o słusznej wadze i właściwych wymiarach
  • Uwaga: Myć tylko ręcznie!
  • kolorowe opakowanie upominkowe
  • wyczesany prezent nie tylko dla kinomaniaków
  • wymiary: 30x30cm

 

Specyfikacja

Rodzaj
standardowa
Materiał
szklana
Kolor
zielony
Ilość
Sztuka
Dłuższy bok [cm]
30
Krótszy bok [cm]
30

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: ART D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 5, Czarny (KABSVGA_M/M_5M_ALOEM3), Hama Patri 29 X 32 cm / 60 (990020250000), Herma Etykiety kolorowe 5045, A4, 63.5 x 29.6 mm, papier matowy jaskrawy czerwony, 540 szt (5045), Olivetti oryginalny toner B0381, zawiera pojemnik na odpady, Titanum Zestaw dekoracyjny rzemyk. 5 kolorów. 339357. - WIKR-1019955, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - MTRJ/UPC, 50/125, OM3, 1m (FIB432001), NoName Glitter 3in1 Samsung J3 2017 Silver (GSM030740), Sigma notatnikowy A4/60k kratka 80gr Pool King, Quality Imaging Toner QI-HP1015ZB / CE250X (Black), Rock Ładowarka sieciowa Rock Sugar Travel 2 USB 2.4A, Techly DVI DisplayPort, 2, Czarny (ICOC-DSP-C12-020), GSM City CASE ETUI AUTOFOCUS FLASH SAMSUNG GALAXY S8 PLUS ROSE GOLD, Betis Big Mop Bawełniany Hiszpański, D.Rect Notes samoprzylepny 75x75mm Lowju , ADBI Adbi Filety z wołowiny na patyku 500g [AL73], Alpina Uchwyt na przekąski z wykałaczkami, Migiris Tarka do ziemniaków BETM-1, Wozinsky Wozinsky Glitter Case błyszczące etui pokrowiec z brokatem Huawei P9 Lite Mini złoty uniwersalny, Nillkin Etui Nillkin QIN Sony Xperia XZ3 - Brown uniwersalny