
Der Waschkönig Chusteczki wyłapujące kolor Waschkönig 20szt.
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Świetny, niemiecki produkt do prania Der Waschkönig! Dzięki specjalistycznej technologii chusteczki działają jak magnes przyciągający do siebie uwalniane podczas prania barwniki oraz brud, zapewniając kompleksową ochronę tkanin. Podczas prania chusteczki wyłapują barwniki, zanim te osadzą się na pozostałej odzieży, zapobiegając tym samym niepożądanemu farbowaniu. Ich stosowanie umożliwia pranie jednocześnie różnych kolorów ubrań.
Opakowanie zawiera 20 sztuk.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00