Delia Krem od twarzy Keep Natural łagodzący 50ml
- Do skóry: Każdy rodzaj skóry
- Formuła: Naturalne
- Pojemność: 50 ml
- Rodzaj: Na dzień i na noc
- Właściwości: Łagodzące
- Zobacz pełną specyfikację
Łagodzący, naturalny krem na dzień i na noc z ekstraktem z lnu i ogórka oraz olejem konopnym KEEP NATURAL 50ml
KEEP NATURAL & podaruj ukojenie skórze suchej i wrażliwej!
95% naturalnych składników, odpowiedni dla Wegan, prosta receptura!
Działanie:
-Nawilża, przynosi skórze naturalne uczucie ukojenia.
-Regeneruje i poprawia kondycję skóry.
-Dostarcza skórze naturalną moc cennych składników aktywnych.
-Chroni skórę przed utratą wilgoci i negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.
-Posiada właściwości ujędrniające.
-Jest odpowiedni do stosowania na dzień i na noc podczas etapu nawilżania skóry.
-Formuła kremu jest wegańska - bez składników pochodzenia zwierzęcego!
-Drogocenne, łagodzące działanie kosmetyku jest oparte o właściwości ekstraktu z lnu i ogórka oraz oleju konopnego.
EKSTRAKT Z LNU I OGÓRKA – to cenna fuzja dwóch wspaniałych składników. Ogórek to składnik stosowany od dawna, jako baza domowych maseczek, które nawilżają i odświeżają cerę. Nasiona lnu ceniono już w czasach starożytnych, a nasze babcie wykorzystywały napary z ich użyciem jako sposób na domowe eliksiry łagodzące i napinające. Ekstrakt z lnu i ogórka skutecznie nawilża i łagodzi wrażliwą skórę, nadając jej zdrowy i lśniący wygląd.
OLEJ KONOPNY – chroni przed utratą wilgoci, regeneruje, odżywia i wpływa na ogólną poprawę kondycji skóry. Olej jest także naturalnym filtrem słonecznym, który tworzy na skórze barierę ochronną przed szkodliwym promieniowaniem.
Krem został wzbogacony także o inne składniki aktywne: masło shea, skwalen, syricalm, kompleks olejów ”omega plus”- słonecznikowy, kukurydziany, sezamowy, makadamia, oliwa z oliwek.
Zatroszcz się o siebie – naturalnie! Pozostań wierna rozwiązaniom, które były stosowane już od tysięcy lat w medynie tradycyjnej, a także podczas domowych rytuałów pielęgnacyjnych przez nasze babcie. Przecież może być tak prosto, tak skutecznie i tak naturalnie!
Seria KEEP NATURAL pozwoli Ci zadbać o skórę z wykorzystaniem nieskomplikowanych receptur przyjaznych skórze i składających się w 95% z naturalnych składników. Bądź wierna naturze i wybierz produkty KEEP NATURAL, które w naturalny sposób zadbają o Twoją cerę.
Skład:
Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Isostearate, Betaine, Propanediol, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Isostearyl Isostearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearates, Butyrospermum Parkii Butter, 1,2-Hexanediol, Squalane, Alcohol Denat., Distarch Phosphate, Shea Butter Ethyl Esters, Phragmites Kharka Extract, Poria Cocos Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Zea Mays Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil,TBHQ, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Linum Usitatissimum Extract, Cucumis Sativus Extract, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid
- Do skóry Każdy rodzaj skóry
- Formuła Naturalne
- Pojemność 50 ml
- Rodzaj Na dzień i na noc
- Właściwości Łagodzące
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu