Damskie rękawice rękawiczki zimowe Hi-tec Lady lansa rozmiar l/xl
- Kolor: Czarny
- Przeznaczenie: Damskie
- Zobacz pełną specyfikację
Podczas zimowego trekkingu zadbaj o swoje dłonie.
Wybierz model lady lansa marki hi-tec.
Damskie rękawiczki softshellowe lady lansa marki hi-tec pokryte zostały powłoką dwr, dzięki temu materiał zewnętrzny nie przemoknie tak szybko.
Elastyczny, gęsto tkany materiał dobrze przylega do dłoni.
Paski zapinane na rzep w okolicy nadgarstka zapewnią dobre dopasowanie i zapobiegną zsuwaniu się rękawic.
Wewnętrzna strona została wzmocniona przez co zapewnia lepszy chwyt i zapobiega przecieraniu się rękawic.
Najważniejsze cechy:
Powłoka dwr
Wzmocniony materiał od wewnętrznej strony
Pasek do regulacji
Elastyczny materiał
Lekko wydłużony mankiet
Dobry wybór do zimowych aktywności
Podszyte polarem
Elementy odblaskowe
Specyfikacja techniczna:
Materiał zewnątrzny: 95% poliester, 5% skóra
Podszewka: 100% poliester
Hi-Tec
Marka Hi-Tec została założona w roku 1974 w niewielkiej wiosce Shoeburnyess w Essex w Wielkiej Brytanii. Pierwotny sukces był rezultatem zaprojektowania pierwszego ponadczasowego modelu buta przeznaczonego do szybko rozwijającej się dyscypliny sportu - squasha. Dzisiaj firma Hi-Tec jest obecna w wielu krajach na całym świecie. W Polsce należy do jednych z najpopularniejszych spośród oferujących buty, odzież oraz sprzęt przeznaczony mniej lub bardziej zaawansowanym pasjonatom trekkingu.
Marka kojarzona jest głównie z górami i turystyką. Charakteryzuje ją znakomity stosunek ceny do jakości. Jej asortyment obejmuje m.in. namioty, śpiwory, kije trekkingowe, plecaki oraz obuwie i odzież (kurtki, softshelle, spodnie i inne).
- Kolor Czarny
- Przeznaczenie Damskie
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu