Domofony

CYFRAL Unifon wielolokatorski do instalacji 4,5,6-żyłowych

ID produktu: 3374217
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Unifon
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  • współpracuje z centralami domofonowymi 4,5,6 przewodowymi, konfigurowalne zworkami
  • klawisze funkcyjne umieszczone na podstawie obok słuchawki
  • 1 przycisk – funkcja otwieranie drzwi wejściowych
  • 2 przycisk – wielofunkcyjny umożliwiający np. włączenie oświetlenia
  • możliwość uruchomienia elektrozaczepu bez podnoszenia słuchawki
  • regulacja głośności wywołania z możliwością wyłączenia
  • montaż przewodów bez konieczności lutowania
  • kolor szaro-biały

Specyfikacja

Rodzaj
Unifon

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Allied Telesis AT-SPFX/15, Omega Żel w sprayu do LCD 200ml + dodatkowe 50ml + mikrofibra (40608), Velbon EX-630 (V30132), Activejet tusz ACC-551MN / CLI-551M (magenta), Digitus wisząca 19" DN-19 07U-S-1, Stabilo Ołówek techniczny H OTHELLO (282/H), Xerox Zestaw aktualizacji faksu do Work Centre 5225, 5230 (497K03690), IWOWN i5 Plus Czarny, Tetra Cichlid Sticks 250 ml, Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 20m, fioletowy (751186), Primera Disc Publisher Ink Cartridge - 053604, Faber-Castell Masa mocująca Tack-It 75g (227338), WD-IMPEX Klatka Amadyna Oc, Ntronium Games Oriental Empires, ESD, Nillkin Nakładka Frosted do Samsung Galaxy J5 2017 brązowa, Art-Pol Foto Ramka , Lorus RRX57EX9, Acer TravelMate P2410 (NX.VGSEP.013) 8 GB RAM/ 128 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Kanlux IQ-LED 7.5W, 810lm, 2700K, E27 (27309)