Corel VideoStudio 2023ML Ultimate VSAGUMLMBEU

ID produktu: 12738882
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
 • Długość licencji: Bezterminowa
 • Rodzaj licencji: Nowa
 • Rodzaj programu: Edytor wideo
 • Wersja językowa: Wielojęzyczna
 • Wersja produktu: Opakowanie z kodem
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

VideoStudio 2023ML Ultimate VSAGUMLMBEU

VideoStudio Ultimate 2023
Zamień najlepsze chwile i doświadczenia życiowe w wspaniałe filmy dzięki Corel VideoStudio Ultimate 2023 - zabawnemu i intuicyjnemu edytorowi wideo wyposażonemu w zaawansowane narzędzia i efekty premium. Od niestandardowych tytułów i przejść, po ekskluzywne narzędzia, takie jak Kreator maski, Gradacja kolorów i Edytor tytułów 3D,  cała paleta przydatnych funkcji została zaprojektowana tak, abyś mógł tworzyć najlepsze filmy!
Żyj życiem. Twórz filmy.

Uchwyć  najlepsze chwile
Importuj własne klipy, nagrywaj ekran lub nagrywaj filmy z wielu kamer za pomocą wbudowanych narzędzi, aby tworzyć najbardziej wciągające produkcje!  With VideoStudio MultiCam Capture 2.0 Lite aplikacji,  capture wideo kamery internetowej i nagrywać ekran w tym samym czasie, lub nagrywać podwójne ekrany jednocześnie.  Record wideo i audio jednym kliknięciem, a następnie bezproblemowo edytuj je wraz z edycją wielu kamer.  Twórz chwytliwe filmy  z wielu perspektyw za pomocą jednego łatwego w użyciu oprogramowania do nagrywania.

Błyskawicznie przebrnij przez
podstawową edycjęOd narzędzi do przycinania,  takich jak Slide i Sl i p, po łatwe narzędzia do wyboru,  kreatywne filtry i korekcję obiektywu,  VideoStudio zapewnia  niezbędny zestaw narzędzi do edycji,  aby poradzić sobie z niemal każdym podstawowym zadaniem.  Eksploruj edycję osi czasu metodą "przeciągnij i upuść" - przycinanie, przycinanie, zmiana rozmiaru, zmiana współczynnika proporcji i korygowanie niedoskonałości - wszystko po to, by przekształcić materiał w dopracowany materiał.  Oszczędzaj czas i szybko rozpoczynaj projekty dzięki błyskawicznym szablonom projektów, aby odtworzyć popularne style wideo w ciągu kilku minut i wykorzystać inspirujące motywy, takie jak urodziny, ślub, przygoda podróżnicza i wiele innych!

Awansuj na wyższy poziom dzięki Mask Creator (ULTIMATE EXCLUSIVE)
Wyjdź poza podstawową edycję dzięki Mask Creator, zaawansowanemu narzędziu zaprojektowanemu do wszystkiego, od szybkich poprawek po ulepszenia na poziomie Hollywood. Maskowanie wideo zapewnia moc zastępowania zwykłych ekranów, stosowania efektów tylko do zamaskowanych obszarów, klonowania i nakładania obiektów, usuwania elementów rozpraszających uwagę z klipów, ujawniania tekstu i wielu innych funkcji - a wszystko to w celu osiągnięcia naprawdę niezwykłych transformacji.

Ustaw klimat dzięki gradacji kolorów (ULTIMATE EXCLUSIVE)
Wprowadź niepowtarzalną atmosferę do  każdej sceny dzięki pełnej gradacji kolorów, potężnemu narzędziu Ultimate do metamorfozy kolorów. Łatwo zmieniaj kolory i dostosowuj zmiany za pomocą różnych zakresów wideo i kół kolorów. Wykorzystaj funkcje korekcji kolorów, takie jak możliwość rozjaśniania krajobrazów i wprowadzania kolorów akcentujących. Zwiększ jasność swoich projektów. Eksperymentuj z profilami LUT, aby odtworzyć ulubione schematy kolorów. Baw się dobrze i graj w kolorowe gry, aby poprawić atmosferę w każdej produkcji.

Eksperymentuj z efektami premium (ULTIMATE EXCLUSIVE)
Przenieś swoje projekty na kinowe wyżyny dzięki kolekcji efektów premium od liderów branży. Wzmocnij swój materiał w wyjątkowy sposób i zwiększ zainteresowanie dzięki zoptymalizowanym pakietom efektów NewBlueFX i setkom efektów VitaScene od proDAD. Dokonuj korekt w czasie rzeczywistym drżących nagrań z ręki za pomocą ulepszonego narzędzia do stabilizacji wideo proDAD Mercalli. Ciesz się ekskluzywnymi efektami premium o wartości setek dolarów w VideoStudio Ultimate za zaledwie kilka dolarów więcej niż Pro.

Ciesz się czasem dzięki zabawnym funkcjom
Kreatywność nigdy się nie kończy - wzbogać swoje opowiadanie historii i wnieś trochę zabawy do swoich naklejek dzięki animowanym naklejkom AR, elementom graficznym i nakładkom, różnym teksturom, gradientom i odbiciom. Twórz nawet unikalne pliki GIF, konwertując krótkie fragmenty filmu na zapętlony klip.  Spraw, aby wszyscy uczestnicy Twojego filmu wyglądali jak najlepiej dzięki efektom twarzy. Bądź modny dzięki narzędziu Kreator malowania, które rejestruje pociągnięcia pędzla podczas malowania, a następnie dodaje te animowane rysunki do swoich filmów - od twarzy po mapy tras i nie tylko. Poznaj wszystko, co VideoStudio ma do zaoferowania i spraw, aby Twoje filmy były jedyne w swoim rodzaju.

Twórz tytuły tak, jak chcesz Spraw, aby
Twoje filmybyły bardziej dramatyczne dzięki  tytułowi wprowadzającemu i podpisom na ekranie, które podkreślają ważne sceny, a wszystko to z title editing.  Play z czcionką tytułowąs i  kolorami, aby  pasowały do stylu i tonu twojego filmu.  Animuj wybór tytułu na podstawie sposobu, w  jaki porusza się  po ekranie, lub określ unikalny ruch dla każdego składnika tytułu - nie ma ograniczeń dla twórczej realizacji.   Awansuj na wyższy poziom dzięki ekskluzywnym opcjom tytułów Ultimate - twórz animowane tytuły 3D za pomocą Newblue Titler Pro, przekształcaj swoje tytuły w realistyczne pismo odręczne na ekranie lub stosuj animowane efekty pióra za pomocą ProDAD Rotopen.  Oszczędzaj czas na tworzeniu napisów dzięki Speech to Text converter, narzędziu zaprojektowanemu do szybkiego i łatwego tworzenia napisów.  Wykorzystaj wbudowane ustawienia wstępne tytułów lub stwórz własne unikalne tytuły, które możesz zapisać i ponownie wykorzystać w przyszłych projektach.

Twórz płynniejsze wyniki dziękiokupom
Streamline opowiadanie wideo za pomocą wszelkiego rodzaju unikalnych przejść.  Użyj opcji Fade to Black, Crossfade, Dissolve lub wycierek o różnych kątach i kształtach, aby dodać atrakcyjności zamiast ostrych cięć wideo.  Jump na wyższy poziom i unlock kreatywne dostosowywanie dzięki przejściom ruchów kamery z rozmyciem ruchu, a także nowym przejściom z efektem natychmiastowej zmiany koloru, paralaksy lub podziału - każdy z nich przyczynia się do bardziej nowoczesnej estetyki wideo. Naśladuj imponujące przejścia z ulubionych filmów, twórz takie,  które łączą ze sobą sceny, dostosowuj je, aby wyglądały bardziej naturalnie lub bardziej dramatycznie - to Ty decydujesz, jak najlepiej dodać efekt do materiału i sprawić, by wyglądał niesamowicie.
 


Dodaj ruch i dynamikę
Przywołuj dramatyzm w opowiadaniu historii dzięki efektom ruchu i prędkości.

 • Wykorzystaj jedną z najpopularniejszych funkcji VideoStudio o nazwie Dostosuj ruch, aby dodać ruch do obiektów, kształtów, tytułów i nakładek w filmie oraz dostosować je wzdłuż ścieżki rozmiaru, położenia, obrotu, cieni i innych parametrów za pomocą elastycznych elementów sterujących klatkami kluczowymi. To doskonały sposób na uzyskanie zabawnego efektu i podkreślenie historii filmu.
 • Graj z szybkością transformacji, aby wprowadzić efekty przyspieszonego i zwolnionego tempa do filmu, lub podkreślaj krytyczne momenty za pomocą funkcji Pan i Zoom, aby utrzymać publiczność skupioną na akcji.

Wykorzystaj inteligentne narzędzia oparte na sztucznej inteligencji

 • Oszczędzaj czas dzięki funkcji Face Indexing opartej na sztucznej inteligencji, która analizuje wideo za pomocą rozpoznawania twarzy, aby automatycznie identyfikować i wyodrębniać materiał filmowy dla każdej osoby w filmie.  Dzięki tej funkcji Ultimate nie ma potrzeby ręcznego przeszukiwania godzin treści wideo, aby wybrać sceny z określonymi osobami - Indeksowanie twarzy zrobi to za Ciebie, szybko i łatwo.
 • Przekształć swoje multimedia w imponujące pokazy slajdów i filmy w zaledwie kilka minut, eksperymentując z kilkoma narzędziami do tworzenia slajdów, w tym opartym na sztucznej inteligencji rolką podświetlenia, która automatycznie wybiera najlepsze ujęcia i klipy, unikając tych z niedoskonałościami.

Pokaż więcej perspektyw Wyraź
siebie pod każdym kątem!

 • Łatwo łącz, synchronizuj i edytuj nagrania z wielu kamer, a następnie wybierz kąt, pod którym chcesz wyświetlać film podczas odtwarzania filmu, aby zaintrygować widzów. Interesuj  się, prezentując najlepsze perspektywy jednocześnie z efektami obrazu w obrazie i edytuj dalej na osi czasu combining do 6 kątów.
 • Dzięki Ultimate możesz tworzyć wbudowane szablony lub tworzyć nowe szablony podzielonego ekranu, aby dodatkowo łączyć wiele filmów i grafik na ekranie.
 • Zanurz się w kompletnym zestawie narzędzi do edycji wideo 360 °,  aby przycinać, ulepszać, dodawać tytuły lub muzykę oraz edytować wideo 360 ° na osi czasu.   Dajswoim widzom wyjątkową perspektywę, kontrolując kąt nachylenia  filmu 360°.  Dodaj zabawne chwile dzięki efektom Tiny Planet i Rabbit Hole (panoramy sferyczne) za pomocą łatwych rolek cont.

Opanuj swój dźwięk
Wesprzyj swoje efekty wizualne dzięki wyjątkowej ścieżce dźwiękowej! Zaimportuj własną muzykę lub wybierz utwór z Scorefitter, naszej biblioteki muzycznej bez tantiem (500+ dodatkowych utworów dostępnych w tej nowej wersji produktu), aby uzyskać muzykę, która automatycznie dostosowuje się do długości klipu. Łatwo jest dostosowywać, wyciszać i nakładać dźwięk bezpośrednio na oś czasu i szybko równoważyć poziomy dźwięku. Polegaj na wbudowanej funkcji Audio Ducking, aby wykryć narrację i oczyścić szum tła, aby Twoje głosy brzmiały wyraźnie i wyraźnie. Korzystaj z własnej narracji za pomocą wbudowanych narzędzi lektorskich i dodawaj napisy wideo.  Wykorzystaj nowo dodane wskazówki dźwiękowe, aby dopasować swój film do rytmów muzyki.  Make twój film takund jego najlepsze!
 
Łatwe eksportowanie i udostępnianie
Natychmiast wykorzystaj znacznie zwiększoną szybkość renderowania w VideoStudio 2023 dzięki zoptymalizowanej wydajności sprzętu.  VideoStudio kontynuuje śledzenie najnowszych formatów, aby zachować obsługę wszystkich popularnych typów plików multimedialnych i urządzeń. Gdy film będzie gotowy do udostępnienia, przekonwertuj go na jeden z wielu popularnych formatów, aby wyświetlić go na ulubionym urządzeniu, przesłać do YouTube lub nagrać na DVD z ponad 100 niestandardowymi opcjami menu.

Zapoznaj  się z naszą biblioteką samouczków, aby szlifować swoje umiejętności
Ucz się na bieżąco i twórz imponujące filmy od samego początku, korzystając z  szerokiego wyboru samouczków dostępnych  w naszym internetowym Centrum odkryć, a także mnóstwa bezpłatnych treści i materiałów edukacyjnych w dziale  powitalnym produktu . Nasza obszerna biblioteka materiałów edukacyjnych oferuje porady i wskazówki dotyczące edycji oraz inspiracje projektowe dla wszystkich, od początkujących po zaawansowanych użytkowników. Zarównorecenzenci P jak i użytkownicy uznają VideoStudio za doskonały punkt wyjścia do nauki podstawowych technik edycji wideo. Twój zakup obejmuje 10-dniową przepustkę do samouczków wideo, treści i innych materiałów od naszych znajomych w StudioBacklot.tv.  Udowodniono, że intuicyjne narzędzia i zasoby edukacyjne  pomagają rozwijać umiejętności, więc każdy nowy film jest lepszy niż poprzedni!

Twórz wyzwania wideo, nagrania ekranu gier, filmy instruktażowe, demonstracje produktów, rozpakowywanie klipów, prezentacje i nie tylko, aby zaangażować i zwiększyć grono odbiorców. Od przechwytywania po edycję, VideoStudio Ultimate 2023 to łatwe do opanowania i przyjemne w eksploracji oprogramowanie do edycji wideo , które zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia efektownych wyników.

Wymagania sprzętowe
 • System operacyjny: Windows11, Windows  10, Windows 8, tylko 64 bit
 • Procesor: seria Core i3 lub AMD A4 do standardowych filmów. Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 do nagrywania filmów HD i UHD
 • RAM: 4 GB lub więcej, 8+ GB wysoce zalecane dla filmów HD i UHD
 • Karta graficzna: Minimum rozdzielczość wyświetlacza: 1366 x 768, minimum 512 MB VRAM lub więcej zalecane do akceleracji sprzętowej
 • Karta dźwiękowa: karta dźwiękowa zgodna z systemem Windows
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 10 GB na pełną instalację
 • Do instalacji, rejestracji i aktualizacji wymagane jest połączenie z Internetem
Pozostałe parametry
 • Nagrywarka DVD wymagana do tworzenia płyt DVD i AVCHD
 • Nagrywanie Blu-Ray wymaga zakupu oddzielnej wtyczki z poziomu produktu
Rozwiń opis
Wyróżnione przez eksperta
 • Długość licencji Bezterminowa
 • Rodzaj licencji Nowa
 • Rodzaj programu Edytor wideo
 • Wersja językowa Wielojęzyczna
 • Wersja produktu Opakowanie z kodem
Produkt
Producent Corel
Kod producenta VSAGUMLMBEU
EAN
Charakterystyka
Rodzaj programu Edytor wideo
Wersja językowa Wielojęzyczna
Wersja produktu Opakowanie z kodem
Licencja
Typ licencji Komercyjna
Rodzaj licencji Nowa
Długość licencji Bezterminowa
Liczba stanowisk 1
4/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
ok
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(1)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 11:10
Cześć!
Corel VideoStudio 2023ML Ultimate VSAGUMLMBEU możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

352,70 zł
Do koszyka