Ergonomia pracy
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Contour RollerMouse Pro3 (RM-PRO3)

ID produktu: 1120546
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: do klawiatury
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Innowacyjne urządzenia, które umożliwiają bardziej ergonomiczną i komfortową pracę. 

Wymiary 488 mm x 99 mm x 29 mm.

8 przycisków (5 programowalny).

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
RM-PRO3
EAN
0743870004142
Informacje podstawowe
Rodzaj
do klawiatury

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Electronic Arts TITANFALL Xbox One, TreQ HDMI - HDMI 1.5m czarny (KBHS1015), Goobay HDMI - HDMI 3m czarny (51821), Delock SATA 15pin -> 2x SATA 15pin 0.25m (60135), InLine Opaska zaciskowa na kable, długość 250 mm, szerokość 3.6 mm, czarne, 100 sztuk (59963J), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC SM 9/125 G652D 3m (54033), Digi International Ethernet 14xUSB Multi (AW-USB-14-W), Axial Mocowanie łączeń podwozia tył (AX31008), Descon DA-T182CS, Descon DA-1203, Gorenje Robot planetarny (MMC1000W), UleFone T1 64 GB Dual SIM Czarny (UF-T1/BK ), MSI GF63 8RC-040XPL 8 GB RAM/ 240 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/ Windows 10 Home PL, TelForceOne Pokrowiec Smart Magnet do LG K11 czarny, Whirlpool MWP254W
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni