Chłodzenie wodne - zestawy
Do koszyka

Chłodzenie wodne SilentiumPC Navis RGB 280 (SPC220)

BESTSELLER!
ID produktu: 5801519
Zobacz produkty podobne
(14)
Zapytaj społeczności 16 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Gniazdo procesora: AM4, LGA775, LGA2066, AM2, FM2+, AM2+, AM3, LGA2011-3, AM3+, FM1, LGA1151, FM2, LGA1150, LGA1156, LGA1155, LGA2011
  • Ilość wentylatorów: 2
  • Rozmiar chłodnicy: 280mm
Rekomendacja eksperta
Chłodzenie Navis RGB 280 to idealny wybór dla ludzi ceniących sobie estetykę, bez konieczności wydawania dużych kwot. Chłodzenie jest wydajne oraz ciche.
Opis
Specyfikacja
Opinie (14)
Inspiracje (12)
Pytania i odpowiedzi (16)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Specyfikacja

Rozmiar chłodnicy
280mm
AM2
AM2+
AM3
AM3+
AM4
FM1
FM2
FM2+
LGA1150
LGA1151
LGA1155
LGA1156
LGA2011
LGA2011-3
LGA2066
LGA775

Opinie (14)

(14)
4.5/5
(14)
93% osób poleca
ten produkt
5
79%
4
14%
3
7%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
dobre
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Inspiracje (12)

Pytania i odpowiedzi (16)

czy to chłodzenie zmieści się u góry w obudowie silentiumpc regnum rg6v evo tg argb ?
Zmieści się tylko weź chłodzenie w wersji ARGB, bo obudowę masz w takiej wersji.
Tak wejdzie.

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
222920130
E-mail:
https://www.silentiumpc.com/informacje/
Opis:
Kontakt Pytania ogólne i techniczne: [email protected] Zapytania o sprzęt na recenzje: [email protected] Adres korespondencyjny i kontakt telefoniczny: COOLING.PL Opacz-Kolonia ul. Rebusowa 3 02-292 Warszawa tel. +48 22 2920130
Usługi
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (14)

Pytania i odpowiedzi (16)

Inspiracje (12)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LC-Power LC380M 380W, Canon tusz CLI42PC 6388B001 (cyan foto), Value HDMI - HDMI 1m czarny (11.99.5526), Samsung Wireless Charger do Galaxy S7 i S7 Edge biała (EP-NG930BWEGWW), Herma Etykiety samoprzylepne wodoodporne 4864, A4, 63,5 x 29,6 mm, białe, folia wodoodporna matowa, 270 szt (4864), Lynx CS Patchcord światłowodowy, 9/125, LC-LC, 3m (DPX-09-LC/LC-3), Sencor SKS 5027 TQ, InLine Patchcord światłowodowy LC/LC, 50/125µm, OM2, 10m (88540), Top Choice Beauty Collection kieszonkowe kwadrat (85581), Dingo Przedłużana z linki pleciona kwadrat 1/120-220cm Czerwona (10285), VITAKRAFT 750g AMAZONIAN, Nillkin Etui Frosted Shield Nokia 3 Biały, TelForceOne Nakładka Defender Card do iPhone XS Max, Lenovo ThinkPad E480 (20KN001QPB) 12 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ Windows 10 Pro PL , Digitus Patchcord światłowodowy LC - LC, Multi-Mode, 50/125 OM4, 5m (DK-HD2533-05-4), ExtraLink EXTRALINK ZEFIRv2 8xFE Unmanaged 120W 250m long range PoE Switch + 2xFE UpLink, Mocco Apsauginis dėklas Mocco Smart Magnet Book Xiaomi Redmi Note 5, Illfonic Friday the 13th: The Game, Hiro 770-H02 (NBC770-H02 NTT)