
Chłodzenie wodne Krux HydroArc 360 White (KRXE011)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Krux HydroArc 360 White to wydajny zestaw AiO z chłodnicą 360 mm i trzema wentylatorami Krux 120 PWM ARGB z subtelnym podświetleniem Został stworzony, aby połączyć topowe osiągi chłodzenia cieczą oraz efektowny wygląd. Na blokopompce znajduje się duża, zakrzywiona matryca IPS z możliwością szerokiej personalizacji – od wyświetlania grafik i animacji po informacje o pracy PC.
HydroArc 360 został wyposażony w duży zakrzywiony ekran o przekątnej 6,8” z gniazdem USB-C. Po podłączeniu do płyty głównej za pomocą kabla zakończonego wewnętrznym wtykiem USB 9-pin możesz sterować obrazem z poziomu dedykowanej aplikacji. Dzięki ekranowi wyświetlisz własne zdjęcia, animacje, fragmenty wideo czy informacje na temat aktualnego stanu komputera. A to wszystko przy świetnej jakości obrazu – zastosowana matryca to IPS o wysokiej rozdzielczości 1080×2400 px i odświeżaniu 120 Hz.
Zestaw zaprojektowano z myślą o topowym chłodzeniu nowoczesnych procesorów. Miedziana podstawa blokopompki szybko przekazuje ciepło do cieczy, a aluminiowa chłodnica 360 mm i trzy wentylatory sprawnie odprowadzają je na zewnątrz – nawet przy wysokim obciążeniu systemu z wydajnym CPU.
Za przepływ powietrza przez chłodnicę odpowiadają trzy preinstalowane wentylatory Krux 120 PWM ARGB. Oferują precyzyjne sterowanie PWM i wysoką prędkość obrotową do 2600 obr./min, zapewniając skuteczne odprowadzanie ciepła nawet przy pracy z bardzo wydajnymi procesorami. Zastosowane łożyska FDB przekładają się na wysoką kulturę pracy, a podświetlenie ARGB w formie cienkiego pierścienia w centralnej części wentylatora subtelnie dodaje charakteru całemu zestawowi AiO.
HydroArc 360 zaprojektowano z myślą o szybkiej i wygodnej instalacji. Wentylatory są fabrycznie zainstalowane na chłodnicy, a w zestawie znajduje się komplet elementów montażowych dla popularnych podstawek procesorów AMD i Intel. Elastyczne, białe przewody w oplocie ułatwiają dopasowanie chłodzenia do różnych układów obudowy i pozwalają na instalację AiO w dogodnej pozycji.
W komplecie z HydroArc 360 znajduje się tubka pasty termoprzewodzącej, która wystarcza na kilka aplikacji. Jej formuła zapewnia efektywne przewodzenie ciepła pomiędzy procesorem a blokiem wodnym, co przekłada się na jeszcze lepszą wydajność chłodzenia procesora.
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00