Chłodzenie wodne - zestawy

Chłodzenie wodne Deepcool LC Castle 280RGB (DP-GS-H12L-CSL280RGB)

ID produktu: 5371914
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Gniazdo procesora: LGA2011, AM4, LGA2066, TR4, AM2, FM2+, AM2+, LGA2011-3, AM3, AM3+, LGA1151, FM1, LGA1150, FM2, LGA1155, LGA1366
  • Ilość wentylatorów: 2
  • Rozmiar chłodnicy: 280mm
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Deepcool chłodzenie wodne LC Castle 280RGB

Zupełnie nowy blok wodny jest wyposażony w podwójne szyby okienne i projekt oświetlenia otoczenia, który zapewnia doskonały efekt estetycznego oświetlenia. Ponadto zsynchronizowany system oświetlenia RGB z blokiem wodnym i wentylatorami można łatwo kontrolować za pomocą przewodowego kontrolera (w zestawie)

 

Specyfikacja

Rozmiar chłodnicy
280mm
91 × ​​79 × 71
AM2
AM2+
AM3
AM3+
AM4
FM1
FM2
FM2+
LGA1150
LGA1151
LGA1155
LGA1366
LGA2011
LGA2011-3
LGA2066
TR4

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
5 lat
Typ gwarancji
Producenta
Usługi
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Meliconi 480068 BA, Modecom FUT-MC-PRESTIGE, Orvaldi ORV5 przeciwprzepięciowa 5 gniazd 5m 2xUSB czarny (AP5-5MU), Roline Patchcord światłowodowy, 50/125um, LC-LC, OM3, 1m, Low-Loss-Connector, turkusowy (21.15.8821), Lynx CS Patchcord Cat6A, S-FTP, 3m, szary (PK-SFTP6A-030-GR), Techly Uchwyt biurkowy (301757), Himoto Wheel Axle 2p - 08064 (HI/08064), Zolux Miska ceramiczna Bar dla psa 13 cm 0,3 l - czerwony, GALD Półka z 24 przyprawami naturalny mat (24S), MicroConnect Pigtail ST/UPC 62,5/125 OM1 2m (FIBSTMPIG2), TelForceOne Szkło hartowane Tempered Glass do Huawei P9 (OEMTG00003), Edifier H210_blue, Delock rozdzielacz DC 5.5 x 2.1mm 1x - 6x St (83289), Hario Zaparzacz Hario Cafe Press Slim S Transparent Black, Leitz ALBUM OFER. SOLID 20 KOSZU.PP CZERWONY, Astra Kalendarz 2019 A5 Elegance szaro-niebieski , Lindy Czytnik kart SD/microSD przez USB 3.0 (43151), Sony SRSXB01 (SRSXB01L.CE7), B&W Cases Walizka Type 5000 do Ronin S czarna