Koperty

(519)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Office Products Koperta/przylga kurierska OFFICE PRODUCTS, DL, 1000szt., transparentna
CECHY PRODUKTU
  • Format: DL
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
93,53 zł
(0,09 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty Koperty babelkowe powietrzne H18 100 szt
CECHY PRODUKTU
  • Format: H/18
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 1
71,89 zł
(0,72 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 72,43 zł
Titanum Teczki kopertowe A5 przeźroczysty 120um (ZBA5)
CECHY PRODUKTU
  • Kolor: Przezroczysty
  • Ilość sztuk: 1
6,17 zł
(6,17 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 8,67 zł
NC Koperty Koperta C4 SK 50 szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Papierowa
  • Format: C4
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 50
21,39 zł
(0,43 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 26,95 zł
Emerson Koperta bąbelkowa Emerson C/13 brązowa
CECHY PRODUKTU
  • Format: C/13
  • Ilość sztuk: 1
0,40 zł
(0,40 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 2,79 zł
Emerson Koperty K/20 bąbelkowe iKO0370x480x050 1szt.
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bąbelkowa
  • Format: K/20
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 1
5,03 zł
(0,10 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Teka Koperta A4 neon różowa
8,96 zł
(8,96 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 9,16 zł
NC Koperty powietrzne D/14 10szt
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Bąbelkowa
  • Format: D/14
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 10
0,56 zł
(0,06 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 3,06 zł
Emerson Koperta bąbelkowa CD biała
CECHY PRODUKTU
  • Format: CD
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 1
2,92 zł
(2,92 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
NC Koperty Koperty babelkowe powietrzne B12 200 szt
CECHY PRODUKTU
  • Format: B/12
  • Kolor: Biały
  • Ilość sztuk: 1
52,68 zł
(0,26 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 58,78 zł
Specjalista Morele |05:52
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.