Chłodzenie wodne - akcesoria
Do koszyka
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

BitsPower 1/4", czarny mat ( BP-MB90R )

Złączka kątowa
ID produktu: 572812
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Złączka kątowa
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

 

Dane techniczne:
Materiał: niklowany mosiądz
Kolor: czarny matt
Przyłącza: 
- 1x gwint męski 1/4"
- 1x gwint żeński 1/4"

Dane techniczne:


Materiał: niklowany mosiądz
Kolor: czarny matt
Przyłącza: 
- 1x gwint męski 1/4"
- 1x gwint żeński 1/4"

 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
BPMB90R
EAN
4711946743826
Informacje podstawowe
Rodzaj
Złączka kątowa

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: DigitalBOX START.LAN patchcord, RJ45, kat.5e, FTP, 15m, Czerwony (STLF5E15MR), Hama etui iPhone 6 (001350060000), Philips CorePro LEDluster 4W E27 P45 przeźroczysta (50767400), E5 M0353 (RE02429_black), StarTech HDMI - HDMI 1.8m czarny (HDMIROTMM6), Delock RZEP 1M X 13MM CZARNY (18709), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e F/UTP Różowy 5m (B-FTP505PI), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM4 50/125um Duplex Multimode, 20m, fioletowy (751186), Angelbird (AVP128SD), MCD Świetlny długopis Kibicuję Polsce MŚ biały, MicroBattery 10.8V 4.4Ah do HP (Cc06X), NoName Etui Candy Samsung J3 J330 2017 niebiesk i/blue, FunnyCase ETUI NADRUK TUKANY XIAOMI REDMI NOTE 5A, Alexander Bruce Antichamber Steam Gift, Osram Żarówka LED, E14, 230V, 5W, łza, Esperanza EBC005, Hiro 760-H19 (NBC760-H19 NTT)
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni