Wentylator BitFenix Spectre Pro LED Blue 140mm (BFF-LPRO-14025B-RP)
ID produktu: 497395
Wentylator przeznaczony do obudów komputerowych, marki BitFenix, należący do serii Spectre Pro LED. Wentylator pracuje z prędkością obrotową 1200 obrotów na minutę i generuje hałas na poziomie 22.8 dB/A. Przepływ powietrza jaki generują łopatki wentylatora jest na poziomie 86.73 CFM. Czarno-niebieski kolor wentylatora doskonale współgra z większością obudów, a opleciony kabel zasilający pomaga w utrzymaniu porządku w kablach oraz łatwo się układa. Wysoką kulturę pracy wentylatory serii Spectre Pro LED zawdzięczają nowoczesnemu łożysku FDB (Fluid Dynamic Bearing). Napięcie wentylatora wynosi 12V DC a natężenie 0.25A. Produkt posiada następujące wymiary: 140 x 140 x 25 mm. W zestawie znajdują się kołki antywibracyjne, dzięki którym urządzenie pracuje stabilnie oraz cicho. Wentylator wyposażony jest w świecącą na niebiesko diodę LED.
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 22.8
  • Max. prędkość obrotowa 1200 obr./min.
  • Szerokość 140 mm
  • Wtyczka zasilająca 3-pin
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Caseking GmbH
Adres Gaußstraße 1, 10589 Berlin, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaBFFLPRO14025BRP
EAN4716779447453
Informacje podstawowe
KolorCzarno-niebieski
PodświetlenieNiebieskie
1
Techniczne
Nie
86.73
Max. poziom hałasu [dBA]22.8
Fizyczne
140 mm
Wysokość140 mm
140 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
Natężenie0.25 A
3-pin
3/5
ocena produktu 3/5 gwiazdki
75% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
75%
3
0%
2
0%
1
25%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + głośność
  • + wydajność
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt Ponad rok
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Posiadam ten produkt Ponad rok
ocena produktu 1/5 gwiazdki
Koszmarny!
  • ZALETY:
  • + brak
  • WADY:
  • - mega glosny
  • - srubki wogole nie chca sie wkrecac w otwory
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Co ? Wiatrak jest świetny! Cichy i wydajny
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(4)
Pytania i odpowiedzi
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |17:14
Cześć!
Wentylator BitFenix Spectre Pro LED Blue 140mm (BFF-LPRO-14025B-RP) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.