Wentylator BitFenix Spectre Pro LED (BFF-LPRO-12025R-RP)
ID produktu: 497392
Wentylator przeznaczony do obudów komputerowych, marki BitFenix, należący do serii Spectre Pro LED. Wentylator pracuje z prędkością obrotową 1200 obrotów na minutę i generuje hałas na poziomie 18.9 dB/A. Przepływ powietrza jaki generują łopatki wentylatora jest na poziomie 56.22 CFM. Czarno-czerwony kolor wentylatora doskonale współgra z większością obudów, a opleciony kabel zasilający pomaga w utrzymaniu porządku w kablach oraz łatwo się układa. Wysoką kulturę pracy wentylatory serii Spectre Pro LED zawdzięczają nowoczesnemu łożysku FDB (Fluid Dynamic Bearing). Napięcie wentylatora wynosi 12V DC a natężenie 0.18A. Produkt posiada następujące wymiary: 120 x 120 x 25 mm. W zestawie znajdują się kołki antywibracyjne, dzięki którym urządzenie pracuje stabilnie oraz cicho. Wentylator wyposażony jest w świecącą na czerwono diodę LED.
Wyróżnione przez eksperta
  • Liczba wentylatorów 1
  • Max. poziom hałasu [dBA] 18.5
  • Max. prędkość obrotowa 1200 obr./min.
  • Szerokość 120 mm
  • Wtyczka zasilająca 3-pin
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Caseking GmbH
Adres Gaußstraße 1, 10589 Berlin, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaBFFLPRO12025RRP
EAN4716779447538
Informacje podstawowe
KolorCzerwono-przezroczysty
PodświetlenieCzerwone
1
Techniczne
Nie
56.22
Max. poziom hałasu [dBA]18.5
Fizyczne
120 mm
Wysokość120 mm
120 mm
Głębokość25 mm
Zasilanie
12 V
Natężenie0.16 A
3-pin
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%