
Biolaven Krem pod oczy Olej z pestek winogron Olejek lawendowy 15ml
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
BIOLAVEN Krem pod oczy Olej z pestek winogron & Olejek lawendowy 15ml
Krem pod oczy przeznaczony jest dla osób powyżej 25 roku życia. Silnie nawilżający i bogaty krem zawiera unikalny, wysoce skuteczny kompleks aminokwasów na bazie NMF i resweratrolu. W połączeniu z masłem awokado i skwalenem dostarcza delikatnej skórze wokół oczu optymalną dawkę składników chroniących przed odwodnieniem, odżywiających i wygładzających.
Krem pod oczy Biolaven nadaje skórze młodzieńczy wygląd, pozostawiając ją sprężystą i odporną na działanie czynników zewnętrznych.
W składzie kremu znajdziemy masło awokado, olej lawendowy i olej z pestek winogron.
Masło awokado ma wiele cennych właściwości odżywiających, ochronnych i regeneracyjnych. To niezwykle bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin A, B, D i E. Doskonale wnika w skórę nasycając ją niezbędnymi składnikami odżywczymi. Dodatkowo zabezpiecza komórki skóry przed utratą wody, odżywia i nawilża cerę.
Lawenda nawilża, łagodzi podrażnienia, działa antyseptycznie, wygładza i koi skórę. Redukuje zaczerwienienia i obrzęki, regeneruje i wyrównuje koloryt.