
Bestway Bestway Ślizg Potrójny Żabka H2O GO! Speed Ramp 488cm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ślizg Potrójny Żabka H2O GO! Speed Ramp o długości 488 cm to znakomita propozycja dla dzieci, które chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Ta wodna zjeżdżalnia dostarcza mnóstwo radości i emocji, idealnie nadając się do letnich zabaw w ogrodzie lub na działce.

Dzięki wbudowanym spryskiwaczom, tor zjeżdżalni jest nawadniany, co zapewnia doskonały poślizg. Dzieci mogą cieszyć się nieprzerwaną zabawą, a efekt kaskady na końcu zjazdu dodaje jeszcze więcej atrakcji. To idealne rozwiązanie na gorące dni, które przynosi niezapomniane chwile radości.

Ślizg Potrójny Żabka H2O GO! oferuje trzy tory, co czyni go idealnym do organizowania wyścigów i wspólnej zabawy. Dzieci mogą rywalizować ze sobą, co sprawia, że każda zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca. To doskonały sposób na rozwijanie umiejętności społecznych i spędzanie czasu z rówieśnikami.

Instalacja ślizgu jest niezwykle prosta i nie wymaga żadnych narzędzi. Wystarczy podłączyć przejściówkę do węża ogrodowego, aby rozpocząć zabawę. Dzięki temu w krótkim czasie można cieszyć się radością z zjeżdżania!

Ślizg wykonany jest z trwałego materiału o gramaturze 0,20 mm, co zapewnia jego długowieczność i bezpieczeństwo podczas zabawy. Dodatkowo, w zestawie znajduje się łatka naprawcza, co umożliwia szybkie usunięcie ewentualnych uszkodzeń. Ślizg jest przystosowany do obciążenia maksymalnego do 100 kg, co sprawia, że jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 lat.

W opakowaniu znajduje się:

Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00