
Beline Beline pasek Apple Watch Silicone Woven 42/44/45/49mm oliwkowy /oliver box
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Pasek Apple Watch z opaską paskiem silikonowym w tkanej strukturze 42/44/45/49mm w kolorze oliwkowym/brązowym

Elegancki styl i wygoda - poznaj opaskę paska silikonowego Woven!
Wykonany z najlepszej jakości materiałów, ten pasek silikonowy marki Beline to doskonały wybór dla użytkowników Apple Watch, którzy cenią sobie trwałość i komfort użytkowania.
Miękki, przyjemny w dotyku materiał oraz staranne wykonanie sprawiają, że noszenie tego paska to czysta przyjemność. Jego wygodny design zapewnia komfort przez cały dzień, a wytrzymałe tworzywo gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez utraty jakości.
Unikalna tkana struktura nadaje temu paskowi Beline charakteru, wyróżniając go spośród innych akcesoriów na rynku. Odkryj różnorodne możliwości stylizacji dzięki odwracalnej konstrukcji z opatentowanymi złączami, które umożliwiają swobodną zmianę kolorów za jednym zamachem. Eksperymentuj, twórz unikatowe zestawy i podkreśl swój indywidualny styl swojego Apple Watch. Pasek Silikonowy Woven to połączenie estetyki, trwałości i wygody, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.
Kolekcja Pasek Silikonowy Woven Typ Pasek Kolor Oliwkowy Kompatybilność Apple Watch 1/2/3/4/5/6/7/8/SE/SE2/Ultra
42/44/45/49mm



Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00