
Beaphar KITTY`S JUNIOR 150szt
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kitty’s Junior + Biotine - przysmak dla kociąt z zawartością biotyny
Dodatek do pożywienia dla kociąt od 6 tygodnia życia. Produkt zawiera witaminy i minerały niezbędne dla właściwego rozwoju młodych organizmów kociąt. Doskonała nagroda lub dodatek między posiłkami.
Mleko i produkty mleczne, różne cukry, minerały, ryby i produkty rybne (dorsz 4%), mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, drożdże, oleje i tłuszcze. Zawiera przeciwutleniacze i barwniki - dodatki UE
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00