Baterie do telefonów GSM
Do koszyka

Bateria Green Cell do telefonu Samsung Galaxy Note 4 (BP62)

ID produktu: 1551205
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Samsung GALAXY Note 4
  • Pojemność [mAh]: 3220
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Oryginalna bateria Green Cell

do telefonu Samsung Galaxy Note 4

Perfekcyjnie kompatybilny akumulator wykonany z wysokiej jakości materiałów, zawierający ogniwa Green Cell o dużej gęstości. Każda bateria jest modelem dedykowanym do konkretnego modelu telefonu i zaprojektowanym z dbałością o najmniejsze szczegóły.

  • wydajne ogniwa Green Cell
  • pełna kompatybilność z Twoim sprzętem
  • bateria o jakości oryginału
  • dokładne wykończenie
  • świeżo wyprodukowana

Specyfikacja

Samsung GALAXY Note 4

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: LechPol SLU0025, Toma Długopis superfine automatyczny niebieski (TO-069), LogiLink Toslink - Toslink, 5, Czarny (CA1010), EuroCase ML5410 350W (ML5410CAROHO350S3), Gembird LED do notebooka Cyjan NL-01-CY, Cellular Line Etui FLAP do Microsoft Lumia 535, czarne/koniak - SFLAPCARDNL535-BK/CG, Reiner jetStamp graphic 970, Eheim FILTR WEWNĘTRZNY 2010020, AQUA NOVA KURTYNA NAPOWIETRZAJĄCA 60CM, Cass film Świat małej księżniczki. To wszystko jest moje! - 168557, MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC, 50/125, OM2, 2m (FIB442002-2), ART RĘCZNY PÓŁAUTOMAT 4:3 (ER M100 4:3), Xiaomi Silicone Clear Case for Redmi Note 4 (10121), Osram LED Tube T8, 150CM, EVG, 23W, 6500K, GSM City MERCURY JELLY CASE LIMONKA IPHONE 6 6S, 3MK Folia Ceramiczna 3mk Flexible Glass Lenovo Moto G5 Plus, Wozinsky Wozinsky Tempered Glass szkło hartowane 9H Huawei P9 (opakowanie – koperta), Hurtel 360 Protection etui na całą obudowę przód + tył Huawei Honor Play czerwony, Jetdogs Studios 12 Labours of Hercules Steam CD Key