Papier do wydruków specjalnych
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł lub od 39,99 zł z Morele MAX  
Darmowa dostawa od 199 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
  • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
  • obejmuje Kuriera 48h - Poczta Polska, Punkty Odbioru i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Avery Zweckform Powlekana folia samoprzylepna ZF 2500

ID produktu: 1679066
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Powlekana folia samoprzylepna w formacie A4, do różnorodnych zastosowań;
fotograficzna jakość wydruków;
posiada technologię QCT zapobiegającą wydostawaniu się kleju podczas drukowania, co chroni delikatne elementy drukarki przed uszkodzeniem;
wyposażone w specjalną powłokę dostosowaną do wymagań drukarek atramentowych;
grubość 0,17 mm;
opakowanie 10 szt.;
do drukarek atramentowych.

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
2500
EAN
4004182025000

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Activejet Chusteczki nawilżane do czyszczenia ekranów LCD 100 szt., Hama Toslink - Toslink, 1.5m, Granatowy (000299900000), Art HDMI - HDMI 10m czarny (1.4/ 10M oem), Bosch CMG633BW1, Inter-Tech Molex / 2x SATA Power 90°, 0.15m (88885307), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-LC/UPC, 50/125 OM3, 2m (FIB742002), Lioncast Buff M (15373), Milan WIKR-954284, inSPORTline Hantla 4kg Kettlebell (1947), Opus Okładki O.easyCOVER Semi Matt A4 1,5mm czarne (EASYCOVERA4DHM1CZA50), Lambo School Pióro Na Naboje Lambo School Fantazyjne (L440T24 BF), Thule Lithos 15.6"20L czarny (TTLBP116_BLACK), HomeMatic IP Homematic IP motion detector, MSI GF63 8RD-095XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 Pro PL, 3MK 3MK Folia ARC Xiaomi Mi Band 3 Watch, Hikvision HWN-4216MH (303607749)
Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
Od 199 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni