AVerMedia Live Gamer GC573 PCI-E, 4K
- Rodzaj: Karta przechwytująca wewnętrzna
- Zobacz pełną specyfikację
Opis produktu
Live Gamer 4K
Live Gamer 4K (LG4K) jest ucieleśnieniem tego, czym jest następna generacja nagrywania rozgrywki. Potężny pod każdym względem, od przechwytywania treści 4K HDR po niesamowite nagrywanie do 240 klatek na sekundę, LG4K przynosi przyszłość przechwytywania wideo wszystkim graczom i twórcom treści.
Nagrywaj Jak Nikt Przedtem
Co może być lepszego niż przechwytywanie wideo w 4Kp60?
Przechwytywanie w4Kp60 HDR, kropka.
Płynne Nagrywanie Rozgrywki Jest Teraz Jeszcze Płynniejsze
Zapomnij o "gładkich jak aksamit" 60FPS. Obsługujący częstotliwości odświeżania do 240 Hz w trybie Full HD, LG4K zapewnia maksymalną płynność każdemu nagraniu z gier w Twoim archiwum.
Podświetlenie RGB
LG4K przynosi więcej niż tylko niesamowitą wydajność. Dodanie podświetlenia RGB do miksu (3 wstępnie ustawione tryby), LG4K nada Twojemu zestawowi do nagrywania jeszcze jeden powód, by błyszczeć
RECentral—Potężne oprogramowanie do przesyłania strumieniowego
Pierwszy w swojej klasie! RECentral jest pierwszym oprogramowaniem do przechwytywania gier, które umożliwia rejestrowanie obrazu HDR. I na tym się nie kończy, RECentral jest także w stanie przesyłać strumieniowo na wiele platform jednocześnie.
Przechwytuj, Nagrywaj, Edytuj w 4K
Zastanawiasz się nad edytowaniem filmów 4K, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteśmy z Tobą. Dołączone do zestawu oprogramowanie CyberLink® PowerDirector ™ 15 to bogaty w funkcje, intuicyjny edytor wideo 4K, który przyspieszy edycję Twoich nagrań.
Specyfikacja techniczna
Opinie
(4)Do streamowania na dwa kompy - MUST HAVE!
- ZALETY:
- + Łatwe w obsłudze i ustawieniach
- + Wydajne
- + 4k
- + RGB :D
- WADY:
- - Brak
Pytania i odpowiedzi
(6)Mój stary zestaw komputerowy, na którym nie było problemów z HDCP przez 6 lat.:
Windows 7 64bity BOX, monitor 30 cali DELL 3008WFP, karta Asus Radeon HD7970 DirecCUII 3GB DDR, procesor Intel i7, Avermedia Live Gamer HD Lite C985. Rozdzielczość ekranu 2560x1600px przy 60Hz
Kartę Avermedi używałem jako wygodną formę PIP na Cyfrowy Polsat podczas pracy jako grafik komputerowy gdyż nie mam miejsca na biurku na drugi monitor a oglądać się do tyłu na telewizor też jest niewygodnie . Ponadto używanie jednocześnie dwóch urządzeń (komp i TV) obciąża kieszeń kosztami prądu.
Niestety monitor się zepsuł i pojechał do serwisu. Podczas powrotu kurier DHL rozwalił doszczętnie monitor i musiałem kupić nowy. Wymiana monitora pociągnęła za sobą wymianę karty gdyż była za słaba i sprawiała problemy w pracy z monitorem.
Obecnie mój zestaw wygląda tak:
Windows 7 64bity BOX, monitor 32 cali DELL U3219Q UltraSharp 32 4K USB-C, karta ASRock Radeon RX 5700 XT Challenger D 8G OC, procesor Intel i7, Avermedia Live Gamer HD Lite C985. Rozdzielczość ekranu 3840 × 2160 px przy 60Hz.
Na Avermedia Live Gamer HD Lite C985 używam tylko podglądu bo robienie zdjęć i nagrywanie od początku uzywania tej karty było zablokowane przez HDCP i nigdy mnie to nie interesowało.
I pojawił sie problem z HDCP.
Przy nowym monitorze i nowej karcie graficznej można obejrzeć bez żadnych problemów podgląd na RECentral ale tylko przez około 3 sekundy i pojawia się komunikat o ochronie prawa autorskich. Nie majstruję nic przy HDCP. ma leaglnie zakupiony sprzęt w oficjalnych sklepach gówniana procedura HDCP przeszkadzała mi w spokojnym oglądaniu!
Powtarzam: problemem nie jest fizyczny konflikt sprzętowy bo obraz jest przez kilka sekund ale gówniane zabezpieczenie, którego złamanie dla hakera zajmie kilka chwil, a takiemu użytkownikowi jak ja powoduje, że drogi sprzęt Avermedii okazuje się być do d***. Oczywiśćie w tej sytuacji producent monitora, oraz serwis polski i azjatycki Avermedii mają mój problem w d****, serwis i producent karty graficznej w ogóle nie przewiduje kontaktu dla systemu 7 i nie ma żadnej mozliwości zgłoszenia problemu (na moje wpisy twitterowe i na facebooku nie reagują). Autor protokołu Intel po analizie problemu stwierdził, że rozwiązać go musi Avermedia...
Według specyfikacji Dell monitor obsługuje protokół HDCP 2.2 poprzez kabel DisplayPort w wersji 1.4. Karta ASRock Radeon RX 5700 XT Challenger D 8G OC obsługuje HDCP ale żadna specyfikacja do tego modelu nie podaje jaka jest wersja tego HDCP. Avermedia nie chce podac informacji jakie HDCP ma Live Gamer HD Lite C985E.
Najnowszy HDCP ma monitor i zapewne karta graficzna. Starszą wersję może mieć dekoder Cyfrowego Polsatu a najstarszą chyba ma karta Avermedii.
Czy w takiej sytuacji AVerMedia Live Gamer GC573 PCI-E, 4K jest w stanie rozwiązać problem? I czy ma sterownik oraz aplikacje pod Windows 7 64 bity?