ATLAS Atlas Plus Klej wysokoelastyczny do płytek 25 kg odkształcalny

ID produktu: 14237908

Klej wysokoelastyczny Atlas Plus o pojemności 25 kg jest przeznaczony do stosowania w trudnych warunkach, co sprawia, że nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wysoka elastyczność kleju pozwala na kompensację naprężeń termicznych i mechanicznych, co zwiększa trwałość mocowania płytek w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Uplastyczniona formuła ułatwia aplikację, a doskonała korygowalność pozwala na precyzyjne ustawienie płytek po nałożeniu kleju.

Wydłużony czas otwarty sprzyja wygodnemu układaniu płytek, co ułatwia pracę i pozwala na większą elastyczność w czasie montażu.

Klej umożliwia przyklejanie płytek "od góry", co zwiększa jego wszechstronność i pozwala na różnorodne zastosowania.

Technologia podwójnych włókien zwiększa wytrzymałość kleju oraz jego odporność na obciążenia, co zapewnia stabilność płytek zaraz po ich przyklejeniu.

Ograniczenie pylenia podczas aplikacji zapewnia czystość pracy, co jest istotne w trakcie remontów i budowy.

Klej wysokoelastyczny do płytek Atlas Plus 25 kg – Idealne rozwiązanie do trudnych warunków

Klej wysokoelastyczny do płytek Atlas Plus o pojemności 25 kg to produkt klasy C2TE, zaprojektowany z myślą o zastosowaniach w wymagających warunkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki swojej elastyczności oraz znakomitej przyczepności, doskonale sprawdza się w mocowaniu płytek ceramicznych, cementowych i kamiennych na różnorodnych podłożach, takich jak tarasy, balkony, elewacje oraz w systemach ogrzewania podłogowego i ściennego.

Klej wysokoelastyczny do płytek Atlas Plus 25 kg – Idealne rozwiązanie do trudnych warunków

Wysoka elastyczność i doskonała przyczepność – Kluczowe zalety kleju Atlas Plus

Klej Atlas Plus wyróżnia się znakomitą elastycznością, co pozwala na kompensację naprężeń termicznych i mechanicznych. Dzięki temu, panele są trwale i stabilnie mocowane, nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo, klej charakteryzuje się wydłużonym czasem otwartym, co ułatwia układanie płytek oraz ogranicza pylenie, zapewniając czystość podczas pracy.

Uplastyczniona formuła – Łatwe aplikowanie i korekcja pozycji płytek

Uplastyczniona formuła kleju Atlas Plus sprawia, że aplikacja jest niezwykle prosta, a doskonała korygowalność pozwala na precyzyjne ustawienie płytek po nałożeniu kleju. Dzięki tym właściwościom, prace remontowe stają się szybsze i bardziej efektywne, co z pewnością doceni każdy majsterkowicz.

Technologia podwójnych włókien – Innowacyjne właściwości kleju Atlas Plus

Klej Atlas Plus wykorzystuje nowoczesną technologię podwójnych włókien, co znacząco zwiększa jego wytrzymałość oraz odporność na obciążenia. Włókna polipropylenowe i celulozowe w składzie kleju zapewniają doskonałą przyczepność oraz stabilność płytek zaraz po ich przyklejeniu, co przekłada się na długotrwały efekt końcowy.

Bezpieczny montaż w różnych temperaturach – Gwarancja trwałości i stabilności

Klej Atlas Plus jest bezpieczny w użyciu w różnych temperaturach, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zastosowań zarówno w chłodniejszych, jak i cieplejszych warunkach. Jego właściwości mechaniczne są znacznie poprawione, co zapewnia trwałość i stabilność zamocowanych płytek przez długi czas.

Specyfikacja techniczna kleju Atlas Plus 25 kg – Parametry i zastosowanie

  • Marka: Atlas
  • Pojemność: 25 kg
  • Grubość stosowanej warstwy: 2 - 10 mm
  • Temperatura stosowania: od +1 °C do +25 °C
  • Czas gotowości do pracy: ok. 4 godziny
  • Spoinowanie: po 16 / 24 godzinach
  • Zużycie dla płytek 30 x 30 cm: od 2,0 kg/m2
  • Typ: klej do glazury i terakoty
  • Ograniczenie pylenia: tak
  • Uplastyczniona formuła: tak
  • Doskonała korygowalność: tak
  • Wysoka przyczepność: tak
  • Wydłużony czas otwarty: tak
  • Przyklejanie płytek "od góry": tak
  • Zwiększona wytrzymałość: tak
  • Lepsza odporność na obciążenia: tak
  • Kompensacja naprężeń: tak
  • Poprawiona retencja wody: tak
  • Ograniczenie „wciągania” płytki: tak
  • Lepsze parametry robocze: tak
  • Stabilność płytek: tak

Stwórz wymarzone wnętrze i zadbaj o trwałość swoich płytek dzięki klejowi wysokoelastycznemu Atlas Plus!

Wyróżnione przez eksperta
  • Rodzaj Zaprawy klejowe
Produkt
MarkaATLAS
Kod producentaAT 140880/ALL
EAN5905400140880
Informacje podstawowe
RodzajZaprawy klejowe
Producent
Nazwa producenta Atlas Sp. z o.o.
Adres ul.ul. Kilińskiego 2, 91-421 Łódź, PL
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Atlas Sp. z o.o.
Adres ul.ul. Kilińskiego 2, 91-421 Łódź, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |18:52
Cześć!
ATLAS Atlas Plus Klej wysokoelastyczny do płytek 25 kg odkształcalny możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

118,90 zł
(0,48 zł/100 g)