
ASTRUM Ziołolecznictwo dla Seniora
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Książka "Ziołolecznictwo dla seniora" autorstwa Elizy Lamer-Zarawskiej to niezwykle cenne źródło informacji dla osób starszych, które pragną zadbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie. Autorka, z pasją i zaangażowaniem, ukazuje, jak zioła mogą wspierać organizm w miarę upływu lat, podkreślając, że starość nie musi oznaczać rezygnacji z aktywnego i zdrowego życia.

Na 270 stronach książki znajdziesz praktyczne informacje dotyczące właściwości leczniczych ziół oraz metod ich przygotowania. Zawarte w niej przepisy na domowe przetwory ziołowe i herbaty umożliwiają łatwe wprowadzenie ziół do codziennej diety. Książka stanowi doskonały przewodnik dla tych, którzy pragną wspierać swoje zdrowie.

Ważnym elementem książki jest również dieta dla seniorów, oparta na roślinnych składnikach. Autorka przedstawia, jak odpowiednie odżywianie może wspierać zdrowie i witalność, a także jakie zioła warto włączyć do codziennego menu, aby cieszyć się lepszym samopoczuciem.
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00