art. poleasingowy Movano 60 W, Magsafe, 3.6 A, 16.5 V (ZZ/AP165365)
ID produktu: 8041665
ładowarka / zasilacz movano 16.5v 3.65a (magsafe) - apple
Parametry produktu:
Stan:nowy|Wejście:AC 100-240V|Wyjście:16.5V 3.65A|Moc:60W|Wtyk:Owalny magsafe, 5-stykowy|Wymiary:73 x 72 x 30 mm|Zabezpieczenie przed:przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym|Certyfikat:CE, RoHS|W zestawie:zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna|Kabel zasilający:adapter|Gwarancja:24 miesiące + 6 miesięcy*