art. poleasingowy Movano 180 W, 5 mm, 9.2 A, 19.5 V (ZZ/DEL195923)
ID produktu: 8041724
ładowarka / zasilacz movano 19.5v 9.23a (7.4x5.0 pin) - dell
Parametry produktu:
Stan:nowy|Wejście:AC 100-240V|Wyjście:19.5V 9.23A|Moc:180W|Wtyk:Wtyk z bolcem w środku. Średnica zewnętrzna 7.4 mm, średnica wewnętrzna 5.0 mm, długość 12 mm.|Wymiary:167.50 x 85.50 x 41.00 mm|Zabezpieczenie przed:przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem prądowym|Certyfikat:CE, RoHS|W zestawie:zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna|Kabel zasilający:3 pin|Gwarancja:24 miesiące + 6 miesięcy*