Chłodzenie wodne - akcesoria
Do koszyka

Aqua Computer pompa Aquastream XT USB 12V, Ultimate Version, OL (41108)

Pompka
ID produktu: 859851
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Rodzaj: Pompka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Pompa Aquastream XT.

Wydajność  300 l / h.

Złącza: 1x G3 / 8 ", 1x G1 / 8".

Podłączenie zasilania: 4-pin molex.
12 Volt.
Pobór mocy 3-25 Watt.
Kabel o długości 1,2 m.

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Pompka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (1)

Kupiłem tą pompkę w Morele.net ale potrzebuje 2 dodatkowych przejściówek - pytanie - jakich? I gdzie moge je kupić?
Używam przewodów wodnych 16/10

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
2 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Black Point toner LCBPM1600M (A0V30CH) Magenta, Cellular Line Etui gumowe SHOCKING do Nokia Lumia 820, Kolor biały (CSHCKL820W), TB TH-383ARO (HP LJ PRO M476) MA, Epson C13T08074021 (cyan, magenta, yellow, black, light magenta, light cyan), MicroLamp BenQ MS614 (ML12229), Qoltec Duplex LC/UPC-LC/UPC 50/125µm OM2 50m (54030), Trixie DEKORACJA DZBAN 22 CM, AQUAEL WKŁAD ZEOMAX PLUS 1L, Argus Argus R-010 (88884087), Crucial RDIMM DDR4 4GB, 2400MHz, CL17, ECC (CT4G4RFS824A), Natec Extreme Media EXTREME MEDIA 10000MAH CZARNY (NPB-1220), Art-Pol Zegar Budzik 213207, Quality Imaging Toner QI-DE2001 / 593-10094 (Black), Lindy HDMI Micro - DVI-D 0.5m czarny (36285), DoggyDolly Koszulka Hug Me Please czarna r. XL, Konami Pro Evolution Soccer 2016 Steam CD Key, SWATCH Zegarek damski Swatch SUOS100