
Always Classic Normal Podpaski ze skrzydełkami 10 szt
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Always
Classic Normal
Podpaski ze skrzydełkami
Ilość: 10 szt
Podpaski ze skrzydełkami Always Classic Normal z potrójnymi strefami działania zapewniają ochronę i uczucie czystości przez cały dzień. Dzięki siateczce Dry-Weave i potrójnym strefom ochrony podpaska szybko i efektywnie wchłania wilgoć przez co zapewnia Ci doskonałą ochronę i wyjątkowe poczucie komfortu. Kształt skrzydełek powoduje, że podpaska idealnie dopasowuje się do kształtu kobiecego ciała. Z myślą o Twojej wygodzie, Always Classic są teraz dodatkowo pakowane w oddzielne saszetki. Podpaski Always Classic mają wyjątkowe Potrójne Strefy Ochrony, które zwiększają chłonność podpaski i gwarantują lepszą ochronę przed przeciekaniem. Ich długie skrzydełka idealnie dopasowują się do bielizny, przez co pomagają zapewnić pełną swobodę ruchów i wyjątkowy komfort.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00