Udostępnij
Skomentuj

Zyskaj dodatkowy rok gwarancji na ekspres DeLonghi

Do końca czerwca 2022r. możesz wydłużyć okres gwarancyjny na swój nowy ekspres automatyczny marki DeLonghi. Sprawdź, co musisz zrobić.

Jak wziąć udział w promocji?
step-mark-icon 1
W okresie od 1 kwietnia 2021 roku do 30 czerwca 2022 roku kup jeden z ekspresów automatycznych DeLonghi biorących udział w promocji i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
W przeciągu maksymalnie miesiąca od zakupu zarejestruj swój sprzęt na stronie internetowej promocji.
step-mark-icon 3
Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie przedłużenia gwarancji - z dwóch na trzy lata.
Ekspresy automatyczne DeLonghi

Akcja promocyjna daje doskonałą okazję do tego, aby w prosty sposób znacznie wydłużyć okres ochronny nowego sprzętu. Zwłaszcza że producent przygotowuje mnóstwo urządzeń wysokiej jakości. Wyróżniają się one obsługą wielu innowacyjnych technologii i systemów, spośród których wymienić należy między innymi mechanizm spieniania mleka LatteCrema. Okaże się on doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników delikatnej kawy białej. System pozwala dostosowywać ilość pianki, dzięki czemu z łatwością przyrządzisz różne napoje, takie jak cappuccino, lattemacchiato czy caffellatte.

To oczywiście nie koniec! Automatyczne ekspresy DeLonghi korzystają także z wysokiej klasy wbudowanych młynków i technologii zdecydowanie ułatwiających przyrządzanie ulubionej kawy - zarówno mielonej, jak i w ziarnach.

Do tego dochodzą odpowiednio dostosowane parametry techniczne, wykonanie z użyciem wytrzymałych materiałów, jak również bogate wyposażenie. Przypominamy, że kupując ekspres automatyczny DeLonghi w okresie od 1 kwietnia 2021 r. do 30 czerwca 2022 r., możesz przedłużyć okres gwarancyjny o rok. Wystarczy zarejestrować swój sprzęt.

Zobacz modele, objęte promocją:
bulb-learn-more-section-icon

Warto wiedzieć!

W promocji biorą udział tylko wybrane produkty, szukaj ekspresów oznaczonych labelką "3-lata gwarancji". Z promocji wyłączone są produkty z oferty marketplace.

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:51
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.