Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Znajdź idealny prezent z Braun

W ofercie firmy Braun znajdują się urządzenia świetnie pasujące na prezent dla niej i dla niego. Sprawdź, co warto kupić na święta.

Polecane produkty na święta od Braun

Producent znany jest przede wszystkim z dostarczania na rynek cenionych sprzętów do pielęgnacji. Mowa tu o depilatorach, golarkach i maszynkach do włosów. Szeroki katalog pozwala znaleźć model najlepiej dopasowany do potrzeb i wymagań użytkownika końcowego.

Jeśli więc szukasz ciekawego, przydatnego prezentu wigilijnego, oferta Braun może okazać się dobrym wyborem. A zwłaszcza te produkty, które przedstawiamy poniżej.

Depilatory Braun – pomysł na prezent dla niej

Na początek urządzenia, które wydają się ciekawymi podarunkami dla kobiet. Depilatory od Braun są zróżnicowane pod względem sposobu działania, jak również kluczowych parametrów technicznych. Dzięki temu znacznie łatwiej można wybrać te modele, które najlepiej pasują do konkretnych osób i zastosowania.

 • Braun Silk-épil 9 SensoSmart 9-890urządzenie wyposażone w tnące pęsety, które skutecznie usuwają zbędne włoski zarówno na mokro, jak i na sucho. Co ważne, depilator obsługuje 2 stopnie prędkości. Świetnie sprawdza się do bikini, nóg, a także twarzy.
 • Braun Silk-épil 9 Flex 9020sprzęt wodoodporny, wyposażony w ruchomą głowicę i antypoślizgowy uchwyt. Przekłada się to na wygodną i w pełni bezpieczną depilację wielu miejsc. Do tego dochodzą jeszcze funkcje dodatkowe, takie jak system masażu i wbudowany trymer.
 • Braun IPL Silk-expert Pro 5 PL5117depilator korzystający z innowacyjnej technologii IPL, która polega na usuwaniu włosków przy użyciu impulsów światła. Technologia SensoAdapt sprawia, że sprzęt dostosowuje intensywność działania do kolorytu włosów i skóry.
 • Braun Silk-épil 5-875bardzo rozbudowany zestaw składający się z depilatora obsługującego 2 stopnie prędkości działania pęset, jak również ze szczoteczki do oczyszczania skóry twarzy, trymera, wymiennych końcówek i woreczka do przechowywania wszystkich elementów.
 • Braun IPL Silk-expert Pro 5 PL5223nowoczesny depilator IPL, który pozwala na wybór jednej z dziesięciu stopni intensywności. Ze względu na wykorzystanie niezwykle przydatnych technologii, zapewni skuteczne, delikatne działanie na skórze nóg, twarzy i okolic bikini.

Golarki Braun – prezenty dla niego

Kolejna kategoria, która zawiera nowoczesne urządzenia, które powinny przypaść do gustu zwłaszcza mężczyznom. Zanim jednak przejdziemy do ich przedstawiania, warto wrócić jeszcze do depilatorów. Firma Braun ma bowiem w swoim katalogu urządzenia także dla panów. Przykładem na to jest model Braun IPL Silk-expert Pro 5 PL5115 MAN. Korzysta on z technologii IPL i obsługuje aż 10 trybów intensywności. Świetnie sprawdza się podczas depilacji nóg i klatki piersiowej. Jeśli zaś chodzi o golarki, uwagę warto zwrócić na następujące modele.

 • Braun Series 8 8450ccporęczne urządzenie działające z użyciem unikalnej technologii dźwiękowej Braun. Generuje ona aż 10 tysięcy mikrowibracji. Przekłada się to na bardzo precyzyjne, bezpieczne golenie skóry twarzy.
 • Braun Series 8 8417sgolarka świetnie dopasowująca się do kształtu twarzy. Obsługuje ponadto wiele ustawień długości. Wbudowany akumulator zapewnia działanie przez maksymalnie 60 minut na jednym ładowaniu.
 • Braun Series 5 50-B4650cssprzęt z trzema elementami golącymi w zestawie. Wyróżnia się ruchomą głowią, wbudowanym trymerem, antypoślizgową rączką i opcją mycia pod wodą. Do tego dochodzi wygodna w obsłudze stacja dokująca.
 • Braun Series 5 50-W1500sfoliowy system golący, a także możliwość łatwego dostosowania długości oraz sposobu działania golarki przekłada się na maksymalny komfort obsługi. Wpływ na to mają ponadto funkcje dodatkowe, takie jak szybkie ładowanie i blokada podróżna.
 • Braun Series 7 70-S4200csjest to golarka obsługująca technologię AutoSense, która na bieżąco analizuje gęstość zarostu. Na tej podstawie dostosowuje swoje działanie, tak aby za każdym razem zapewnić optymalny efekt.
 • Braun Series 6 60-N7650ccmodel działający na sucho i mokro, korzystający z systemu SensoFlex, który minimalizuje nacisk na wrażliwą skórę twarzy. Do tego dochodzi bogate wyposażenie i prosta konfiguracja najważniejszych elementów.

Maszynka do włosów Braun HC5090

Na koniec urządzenie, które może okazać się dobrym wyborem zarówno dla niej, jak i dla niego. Maszynka Braun HC5090 wyróżnia się bowiem obsługą aż 17 ustawień długości strzyżenia. Robi użytek ponadto z systemu Memory SafetyLock, który zapamiętuje ostatnie ustawienia nasadki, a także z ultraostrych nożyków – świetnie radzą sobie nawet z bardzo gęstymi włosami.

Depilatory, golarki i maszynki do włosów Braun to urządzenia, które spełniają kryteria idealnego prezentu świątecznego. Z tego powodu warto przyjrzeć się im bliżej.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 02:21
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.