Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Zdobądź atrakcyjny gratis przy zakupie odkurzacza Bosch

Do końca roku możesz odebrać darmowy prezent od firmy Bosch. Sprawdź, co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji.

 

Jak wziąć udział w akcji?
step-mark-icon 1
W terminie do 31 grudnia 2021 roku kup jeden z odkurzaczy marki Bosch biorących udział w promocji (ich opis znajdziesz poniżej). Zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową producenta i zaloguj się na swoje konto MyBosch lub załóż nowe.
step-mark-icon 3
Zarejestruj zakupiony sprzęt w zakładce „Moje urządzenia”. Masz na to czas do 7 stycznia 2022 roku.
step-mark-icon 4
W tej samej sekcji wypełnij formularz zgłoszeniowy, a także prześlij zdjęcie lub skan dowodu zakupu i zdjęcie tabliczki znamionowej odkurzacza.
step-mark-icon 5
W formularzu zgłoszeniowym pozostaw również opinię na temat sprzętu. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymasz nagrodę przypisaną zakupionego przez Ciebie sprzętu.
  

Kup odkurzacz Bosch i odbierz prezent

Rodzaj otrzymanego gratisu jest uzależniony od modelu wybranego odkurzacza, dlatego warto dokładniej przyjrzeć się urządzeniom objętym promocją. W ten sposób dowiesz się również, na jaką nagrodę możesz liczyć.

 

  • Odkurzacz pionowy Bosch Unlimited BCS61BAT2jego konstrukcja pozwala dotrzeć do każdego, nawet najtrudniej dostępnego miejsca, a następnie skutecznie pozbyć się rozmaitych zabrudzeń. Co ważne, jest to sprzęt bezprzewodowy. Wbudowany akumulator umożliwia maksymalnie 30 minut nieprzerwanej pracy. Warto podkreślić, że został on wyposażony także w odłączany odkurzacz ręczny, który może posłużyć na przykład do czyszczenia kanapy lub siedzeń w samochodzie.

Odkurzacz pionowy Bosch Unlimited BCS61BAT2

1577 zł

 

Po zakupie tego odkurzacza, jak również prawidłowym wypełnieniu formularzu, otrzymasz w prezencie ładowarkę marki Bosch BHZUC18N. Pozwoli ona na szybkie i bezpieczne uzupełnienie energii odkurzacza.

 

  • Bosch Unlimited Gen2 ProAnimal BBS8214PETodkurzacz pionowy zalecany właścicielom zwierząt. Dysponuje bowiem specjalną nasadką turbo ProAnimal, która dobrze radzi sobie z usuwaniem sierści z różnych powierzchni – dywanu, kanapy, podłogi itd. Oczywiście sprzęt jest skuteczny także w przypadku innych zanieczyszczeń. Za jego pracę odpowiada nowoczesny silnik 3-fazowy, który działa z prędkością dochodząca do 82 000 obr./min. 

Odkurzacz pionowy Bosch Unlimited Gen2 ProAnimal BBS8214PET

2499 zł

 

Do tego odkurzacza również została przypisana ładowarka Bosch BHZUC18N. Okaże się ona niezwykle przydatnym akcesorium. Możesz zdobyć ją za darmo- wystarczy spełnić warunki promocji.

 

  • Bosch BSS8224nowoczesny odkurzacz pionowy, który wyróżnia się długim czasem działania (do 55 minut), a także zbiornikiem na kurz o pojemności 0,4 l. Dysponuje on ponadto odłączanym odkurzaczem ręczny i wieloma końcówkami, które łatwo można dostosować do czyszczonych powierzchni. Bez problemów sprzęt poradzi sobie więc z wszystkimi zabrudzeniami.

Odkurzacz pionowy Bosch BSS8224

2669 zł

 

W ramach promocji możesz otrzymać do niego nagrodę w postaci blendera Bosch ErgoMixx MSM67170, wyposażonego w wydajny silnik 750W i noże QuattroBlade. Zdecydowanie ułatwi on przygotowanie wielu potraw.

 

Uwaga!

Przypominamy, że promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku. Żeby otrzymać prezent przypisany do zakupionego odkurzacza, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, trzymając się wskazówek przekazanych przez organizatora akcji.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 02:51
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.