Udostępnij
Skomentuj

Wydajna sieć domowa dzięki routerom TP-Link DECO M4

W ofercie firmy TP-Link znajduje się zestaw dwóch routerów DECO M4, które pozwalają znacznie rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej.

Jest to możliwe między innymi za sprawą innowacyjnej technologii Mesh, która w sposób automatyczny przełącza działanie urządzeń w taki sposób, aby zapewnić użytkownik najlepszy transfer w zależności od miejsca, w którym się znajduje.

 

Routery TP-Link DECO M4 – specyfikacja

 

Oba sprzęty sprzedawane są w jednym zestawie – dobrze będzie więc postawić je w newralgicznych miejscach w domu, mieszkaniu bądź biurze, żeby zasięg sieci bezprzewodowej był wszędzie mocny. Jej sprawne działanie umożliwiają również dobrane parametry, którymi warto się przyjrzeć.

  • Liczba sztuk w zestawie – 2
  • Obsługiwane sieci – xDSL
  • Standard Wi-Fi – 802.11ac (gen. 5)
  • Porty WAN – 2xRJ45
  • Anteny – dwie wewnętrzne
  • Maksymalna prędkość transmisji – 300 Mb/s (2.4 GHz) i 867 MB/s (5 GHz)
  • Obsługiwane technologie – system Mesh, Qos, standard szyfrowania WPA2
  • Wymiary – 90,7 x 190 x 90,7 mm (szerokość x wysokość x głębokość)

Oba routery zapewniają więc pracę na poziomie wystarczającym, by zapewnić komfortową pracę, naukę i rozrywkę. Co jednak najważniejsze, możesz umieścić je w dowolnych miejscach i mieć pewność, że będą ze sobą należycie współpracować. Przekłada się to na wysoką sprawność działania całej sieci.

 

Funkcje i możliwości routerów TP-Link DECO M4

 

Obie jednostki są w stanie stworzyć sieć, która obejmie zasięgiem obszar do 260 metrów kwadratowych. Co więcej, zawsze możesz dokupić kolejne routery DECO M4 i rozbudować system. Dzięki temu sprawdzą się one w domach, mieszkaniach, a także w biurach – wędrując po poszczególnych pomieszczeniach, zawsze uzyskasz najlepsze dostępne połączenie. Wszystko za sprawą systemu Mesh, który na bieżąco przełącza użytkownika między routerami.

Modele DECO M4 są w stanie obsłużyć do 100 urządzeń. Będą to więc komputery, tablety, smartfony, telewizory, systemy audio, smartwatche, czytniki e-booków i wiele innych. Sprzęty od TP-Link pracują w trzech trybach – punktu dostępowego, routera lub wzmacniacza sygnału. Wykorzystanie dedykowanego oprogramowania zdecydowanie ułatwia ich obsługę, a jak również uzyskanie najlepszych efektów.

Routery TP-Link DECO M4 to dobry wybór podczas budowania sieci bezprzewodowej. Zwłaszcza na dużych obszarach, kiedy to liczy się utrzymywanie stałego, szybkiego połączenia internetowego.

 

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)