Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Wybierz kierownice Thrustmaster z rabatem do 250 zł

TMX Force Feedback 250 zł taniej oraz T150 200 zł taniej

Szukasz kierownicy o świetnej jakości, dzięki której poczujesz się jak prawdziwy rajdowiec? Thrustmaster TMX Force Feedback lub Thrustmaster T150 to strzał w dziesiątkę! Dzięki nim poczujesz się jak na prawdziwym wyścigu.

Kierownica Thrustmaster T150

Oficjalny, licencjonowany symulator wyścigów przeznaczony na konsole PlayStation 3 i Playstation 4. Wszystko to za sprawą zastosowania specjalnego suwaka, który pozwala dopasować produkt do odpowiedniego systemu. Urządzenie jest kompatybilne z komputerami obsługującymi Windows®: 10, 8, 7, Vista lub XP. Na stronie marki dostępne są sterowniki. Dodatkowo kierownicę rozpoznają także akcesoria firmy Sony. Działa z grami na PS5 (Zgodność z grami na PS5 została przetestowana i jest wspierana przez firmę Thrustmaster. W chwili publikacji zgodność z pełną gamą gier na PS5 nie została przetestowana ani nie jest wspierana przez firmę Sony Interactive Entertainment LLC. )

Licencjonowana kierownica gamingowa gwarantuje niesamowite emocje. Podczas rozgrywek poczujesz się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Na szczególną uwagę zasługuje wysoki realizm odwzorowania rajdów. Wszystko to dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, jakie występują w normalnych samochodach. Specjalny układ napędowy z regulacją siły sprzężenia zwrotnego pozwoli Ci poczuć każdy szczegół podczas jazdy, na przykład nawierzchnię drogi, niebezpieczne zakręty, a także turbulencje i wstrząsy.

Kierownica Thrustmaster T150

799 zł 599 zł

Kierownica Thrustmaster TMX Force Feedback

Konstrukcja urządzenia jest stabilna i ergonomiczna. Wszystkie guziki zamontowano tak, by wciskanie ich było intuicyjne oraz nie wymagało odrywania wzroku od PC. Wśród przycisków kierownica ma również taki, który jest dostosowany do portali społecznościowych, a także do wygodnego i szybkiego przełączania między systemem a grą.

Duży ciężar urządzenia zapobiega jego ślizganiu się. Uchwyt kierownicy to jej niezwykle ważny element. Dzięki niemu będziesz w stanie dokładnie nią kręcić, odczuwać najmniejsze drgnięcia, a także wykonywać najostrzejsze manewry. Dobra kierownica będzie solidna i utrzyma się w miejscu. Jeśli nie masz specjalnego stojaka na kierownicę, możesz spokojnie przymocować ją do stołu lub biurka, ponieważ uchwyt nie wymaga wiercenia dziur na śruby w powierzchni mebla.

Kontroler-kierownica sterowany jest metalowymi łopatkami świetnej jakości. Dodatkowym szczegółem, który może wpłynąć na przyjemność korzystania, są kliknięcia przy zmienianiu biegów. Znaczna część użytkowników zgadza się, że łopatki dorównują wykonaniem do tych montowanych w prawdziwych samochodach.

Kierownica Thrustmaster TMX Force Feedbac

899 zł 649 zł

Cena obniżona automatycznie, nie wymaga kodu rabatowego.
bulb-learn-more-section-icon

Uwaga!

Spiesz się, liczba sztuk ograniczona. Promocja trwa od 08.06 - 16.06.2021 lub do wyczerpania zapasów.

Udostępnij
5,0
5 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:05
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.