Udostępnij
Skomentuj

Wrażenia na dużym ekranie z projektorami EPSON

Ciesz się kinowymi wrażeniami w domu. Sprawdź ofertę projektorów Epson.

Zbliżające się długie jesienne wieczory to idealny moment, aby rozważyć zakup sprzętu zapewniających kinowe wrażania w zaciszu własnego mieszkania. Dzięki trwającej promocji 50 za 500 zyskasz również kupon rabatowy do wykorzystania na kolejne zakupy w morele.net. Brzmi atrakcyjnie? To jeszcze nie wszystko! Dodatkowo możesz zdecydować się na raty 10x0%. Kup już teraz, aby cieszyć się wrażeniami na dużym ekranie.

Projektor Full HD EH-TW740

Ciesz się ulubionymi filmami dzięki temu projektorowi Full HD. Można go łatwo przenieść i szybko skonfigurować, aby cieszyć się jasnym obrazem uzyskiwanym dzięki światłu o mocy 3300 lumenów. Projektor posiada trwałą lampę, która pozwala cieszyć się rozrywką nawet przez 18 lat.
Zanurz się w swoje ulubione filmy i gry w rozdzielczości Full HD 1080p, a wszystko to na imponującym ekranie w rozmiarze 386 cali. Technologia 3LCD sprawia, że obraz ożywa i zapewnia nawet trzy razy większą jasność niż produkty konkurencji. Dzięki współczynnikowi kontrastu 16 000:1 projektor ten zapewnia również wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie.

Projektor Epson EH-TW740 Lampowy 1920 x 1080px 3300 lm 3LCD

2 390 zł

Projektor Epson EB-FH06

Ten wydajny i niedrogi projektor Full HD wyświetla wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach — nawet w rozświetlonych pomieszczeniach. Jest to zasługa technologii 3LCD, która zapewnia równie wysokie natężenie światła białego oraz barwnego wynoszące 3500 lumenów. Przygotowania do seansu nie zajmą dużo czasu, ponieważ projektor zaprojektowano z myślą o łatwej instalacji. Obraz jest jasny i wyraźny — zgodnie z zamierzeniami reżysera. Dokładne ustawienie obrazu jest możliwe dzięki funkcji korekcji geometrii, a wejścia HDMI pozwalają w prosty sposób uzyskać dostęp do materiałów.

Projektor Epson EB-FH06 Lampowy 1920 x 1080px 3500 lm 3LCD

2 590 zł

Projektor Epson EH-TW750

Korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie stwarza żadnych problemów i można go szybko skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja zniekształceń trapezowych. Pozwala ona szybko ustawić obraz w odpowiedniej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno MHL) zapewniają również łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier i innych urządzeń. Aplikacja iProjection i wbudowana funkcja Miracast ułatwiają odtwarzanie treści bezpośrednio z inteligentnego urządzenia.

Projektor Epson EH-TW750 Lampowy 1920 x 1080px 3400 lm 3LCD

2 977,99 zł

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)