Udostępnij
Skomentuj

WOW! Albo zwrot kasy - mopy elektryczne Kärcher

Do końca roku kup jeden z wybranych mopów marki Kärcher. Jeśli nie przypadnie Ci do gustu otrzymasz zwrot pieniędzy.

 

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
Najpóźniej do 31 grudnia 2021 roku kup mop elektryczny firmy Kärcher biorący udział w akcji (ich opis znajdziesz poniżej).
step-mark-icon 2
Testuj urządzenie – jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, możesz je zwrócić. Masz na to 30 dni od daty zakupu (decyduje data na dowodzie nadania przesyłki).
step-mark-icon 3
Produkty biorące udział w promocji możesz zwrócić tylko raz. Koszty przesyłki ponosi nabywca. Przed wysłaniem paczki wypełnij niezbędny formularz na stronie internetowej promocji.
step-mark-icon 4
Zwracany przez Ciebie mop musi być czysty i w pełni sprawny. Niezbędne będzie również oryginalne opakowanie z wszystkim akcesoriami, dowodem zakupu (paragon lub faktura), a także z wypełnionym, wydrukowany formularzem zwrotu.
step-mark-icon 5
W przypadku pozytywnej weryfikacji, w ciągu maksymalnie 28 dni od otrzymania przesyłki producent zwróci Ci pieniądze. 

 

Mopy elektryczne Kärcher objęte promocją

Trwająca akcja stwarza świetną okazję do tego, aby zakupić nowy sprzęt bez ryzyka utraty pieniędzy w sytuacji, gdy nie spełni Twoich oczekiwań. W przeciągu 30 dni możesz go bowiem zwrócić. Poniżej modele biorące udział w promocji. 

 

  • Karcher FC 3świetnie nadaje się do czyszczenia różnych powierzchni, bez konieczności ich wcześniejszego odkurzania. Mop zbiera bowiem zarówno suche, jak i mokre zanieczyszczenia. Konstrukcja urządzenia zdecydowanie ułatwia manewrowanie. Łatwiej więc dotrzesz do trudno dostępnych miejsc.

Mop elektryczny Karcher FC 3

956,99 zł

 

 

  • Karcher FC 5zamontowane pady obracają się z prędkością do 500 obrotów na minutę. Co ważne, sprzęt obsługuje funkcję samooczyszczenia w trakcie pracy. Przekłada się to na jeszcze wyższą skuteczność sprzątania. Zwłaszcza że urządzenie zostało przystosowane do wszystkich rodzajów zabrudzeń.

Mop elektryczny Karcher FC 5

924,99 zł

 

 

  • Karcher FC 5 Cordlessmop automatycznie zwilża pady, a w trakcie sprzątania usuwa z nich zabrudzenia. Dzięki temu możesz sprzątać bez przerwy. Wbudowana bateria zapewnia do 20 minut pracy na jedynym ładowaniu. Brak przewodów sprawia, że zyskujesz pełną swobodę podczas usuwania zabrudzeń.

 

Mop elektryczny Karcher FC 5 Cordless

1366,99 zł

 
  • Karcher FC 7 Cordlessspora pojemność akumulatora gwarantuje nawet 45 minut pracy bez konieczności podłączania go do ładowania. Sprawia to, że mop pozwoli posprzątań powierzchnię o wielkości do 135 metrów kwadratowych. Sposób zamontowania padów wpływa ponadto na skuteczność usuwania zabrudzeń suchych i mokrych.

Mop elektryczny Karcher FC 7 Cordless

1791,99 zł

 

Uwaga!

Przypominamy, że promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku.  Przez 30 dni od daty zakupu masz czas na przetestowanie i ewentualny zwrot sprzętu. W ten sposób odzyskasz wydane na niego pieniądze.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:43
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.