Udostępnij
Skomentuj

Włącz piłkarskie emocje z projektorem EPSON!

Poczuj się jak na stadionie! Oglądaj Mistrzostwa na dużym ekranie i daj się porwać emocją z najlepszym obrazem od EPSON.

Najwyższa jakość obrazu

Czas na prawdziwe piłkarskie święto! To idealny moment żeby sprawić sobie prezent i obejrzeć zmagania najlepszych drużyn na świecie w kinowej jakości. Poczuj się jak na stadionie, dzięki obrazowi o przekątnej nawet 500 cali.

Zamień swój dom w centrum rozrywki, wykorzystując projektor EPSON. Wyraźne obrazy, głębokie czernie i płynny ruch oraz świetna łączność i łatwa konfiguracja sprawiają, że ten projektor to najlepszy wybór, jeśli chodzi o rozrywkę domową. Dzięki kompaktowym rozmiarom i lekkiej konstrukcji, projektory można łatwo przemieszczać i ustawiać.

Jako źródło światła w projektorach EPOSN zastosowano trwałą lampę, która wystarczy na oglądanie jednego filmu dziennie nawet przez 18 lat. Co jeszcze charakteryzuje te produkty? Oczywiście łatwość konfiguracji! Korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego projektor EPSON nie stwarzają żadnych problemów i można je szybko skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja zniekształceń trapezowych, która pozwala szybko ustawić obraz w odpowiedniej pozycji. Zanurz się w swoje ulubione filmy i gry!

Udostępnij
3,5
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:29
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.