Udostępnij
Skomentuj

Warunki gwarancji przy zakupie rowerów marki Romet

Kupujesz rower Romet w sklepie Morele.net? Nie zapomnij o obowiązujących warunkach gwarancji! Sprawdź, o czym należy pamiętać.

Jak przedłużyć gwarancję roweru marki Romet?

Jeżeli zakupiony rower został do Ciebie przesłany w stanie nieprzygotowanym do jazdy, w ciągu 7 dni od daty zakupu musisz wykonać tak zwany „serwis zerowy”. Polega on na sprawdzeniu wszystkich kluczowych mechanizmów pojazdu.

Jak to zrobić? Poprzez zlecenie przygotowania roweru do jazdy jednemu z autoryzowanych punktów serwisowych (jest to usługa odpłatna). Jego pracownicy dokonają ponadto wpisu do Karty Gwarancyjnej. Zaniechanie tego obowiązku wiąże się z utratą uprawnień gwarancyjnych.

Gdzie możesz dokonać serwisu zakupionego roweru? W całej Polsce działa 40 autoryzowanych punktów Romet – pod tym adresem internetowym znajdziesz wykaz adresów, jak również interaktywną mapę.


Rowery Romet – sprawdź ofertę

Zakłady Rowerowe Romet od kilkudziesięciu lat zajmują się produkcją rowerów wyznaczających standardy w designie, a także funkcjonalności. Jednoślady tego producenta są doskonale znane nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na świecie.

Nowoczesna fabryka dostarcza na rynek rowery nowoczesne, bezpieczne i dostępne w rozsądnych cenach. Co ważne, firma skupia się na produkcji jednośladów różnych typów, kierowanych do każdego. W sklepie Morele.net znajdziesz między innym następujące pojazdy: 

  • Rowery miejskie Zapewniają maksymalny komfort podczas podróżowania po ścieżkach rowerowych i nie tylko. Świetnie sprawdzają się podczas jazdy do pracy, szkoły, na zakupy czy też po prostu, w trakcie przyjemnej przejażdżki. 
  • Rowery crossowe Coś dla miłośników dynamicznej, nieco szybszej jazdy. Ze względu na swoją konstrukcję, rowery crossowe świetnie sprawdzają się zarówno na asfalcie, jak i na gorzej przygotowanych, leśnych ścieżkach. 
  • Rowery dla dzieci Producent dostarcza na rynek również wiele jednośladów dla najmłodszych. Świetnie nadają się podczas nauki jazdy, jak i wówczas, gdy dziecko opanuje już tę ważną umiejętność. Tym bardziej że ich konstrukcje zostały pomyślane w taki sposób, aby gwarantowały bezpieczeństwo w każdych warunkach. 
  • Rowery górskie Klasyczne jednoślady typu MTB, które jeszcze nie dawno były głównymi elementami prezentów komunijnych. Obecnie powstają z materiałów gwarantujących komfortową jazdę w każdych warunkach – także na trudnych, leśnych trasach. 


Zainteresowała Cię oferta marki Romet i chcesz kupić rower dla siebie lub kogoś bliskiego? Świetnie! Nie zapomnij jednak o warunkach przedłużenia gwarancji, o których wspominaliśmy na początku.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:58
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.