Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

W trosce o dom - komplet sztućców gratis przy zakupie produktów Russell Hobbs

Zyskaj 16-elementowy komplet sztućców po zakupie jednego z urządzeń marki Rusell Hobbs. Sprawdź zasady promocji.

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
W terminie do 31 stycznia 2022 roku kup jeden z produktów Russell Hobbs z kolekcji Luna oraz Buckingham. Promocją objęte zostały czajniki, tostery i ekspresy do kawy. Zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Przejdź na stronę internetową promocji, by zarejestrować sprzęt. Zgłoszone mogą zostać urządzenia zakupione od 22 listopada 2021 roku. Wypełnij formularz i dołącz skan lub zdjęcie dowodu zakupu, a także skan lub zdjęcie oryginalnych kodów kreskowych EAN wyciętych fizycznie z opakowania produktu. UWAGA! Masz na to czas przez 7 dni od daty dokonania zakupu.
step-mark-icon 3
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 14 dni otrzymasz prezent w postaci 16-elementowego zestawu sztućców.

Warto wiedzieć!

Promocja trwa do 31 stycznia 2022 roku lub wyczerpania zapasu gratisów. Producent w ramach promocji przygotował 2000 zestawów sztućców.

Urządzenia Russell Hobbs – co kupić, by otrzymać prezent?

A akcji promocyjnej udział biorą trzy grupy produktów – czajniki, tostery i ekspresy do kawy. Należą one do kolekcji Luna oraz Buckingham. Warto więc przyjrzeć się im bliżej, a następnie wybrać najlepszy model.

  • Tostery Russell Hobbs – bardzo eleganckie, stylizowane urządzenia, które okażą się ozdobą każdej kuchni. Co więcej, zapewniają one szeroką funkcjonalność, związaną z możliwością przygotowywania smacznych tostów. Są one przy tym wygodne w obsłudze. Wiele z nich obsługuje ponadto systemy regulacji czasu opiekania. Promocją objęte zostały między innymi takie modele jak Russell Hobbs Luna Solar Red Long Slot z długim otworem i rusztem do podgrzewania bułek czy też Russell Hobbs 24290-56sprzęt ten zachwyca przede wszystkim designem.
  • Czajniki Russell Hobbs – szeroka kategoria produktów, po zakupie których odbierzesz prezent w postaci zestawu sztućców. Zdecydować możesz się na przykład na czajnik Russell Hobbs Luna 23211-70, który wyróżnia się ciekawym, nowoczesnym wyglądem, funkcją szybckiego gotowania i mocą na poziomie 2400 W. Sporą popularnością cieszy się również czajnik Russell Hobbs Buckingham 20460-70 z metalową obudową, która zapewnia sporą wytrzymałość mechaniczną. Urządzenie obsługuje ponadto technologię cichego gotowana, minimalizującą generowany hałas o 75%.
  • Ekspresy przelewowe Russell Hobbs – coś dla miłośników dobrej kawy. W tej kategorii znaleźć możesz kompaktowe, łatwe w obsłudze urządzenia, dzięki którym przyrządzisz kawę mieloną. Wśród modeli objętych promocją znajduje się na przykład Russell Hobbs Inspire Black 24391-56 wyposażony w funkcję podstrzymywania temperatury oraz 24-godzinny programator czasowy.

W przypadku zakupu urządzenia (lub urządzeń) objętych akcją promocyjną i prawidłowego wypełnienie formularza, otrzymasz za darmo 16-elementowy zestaw sztućców Russell Hobbs o wartości 60 zł. Będzie to więc przydatny dodatek do kuchni.

Przypominamy, że promocja trwa do 31 stycznia 2022 roku lub wyczerpania zapasu prezentów. Promocja nie dotyczy produktów z oferty marketplace.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 01:42
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.