Udostępnij
Skomentuj

Vive Winter Sales – zimowa promocja na zestawy VR od HTC

Jeśli planujesz zakup nowych gogli VR, nadarza się ku temu świetna okazja. Wybrane zestawy firmy HTC w ciągu najbliższych kilkunastu dni będą dostępne w niższych cenach.

Promocja trwa od 17 do 30 stycznia 2022 roku i dotyczy wybranych urządzeń z serii Vive. Przygotowywane są one dla graczy, klientów biznesowych, a także miłośników treści multimedialnych w technologii VR. Co ważne, rabaty wynoszą nawet ponad tysiąc złotych. Sprawdź, na co warto się zdecydować.

Kup gogle VR HTC Vive w niższych cenach

Akcja promocyjna dotyczy trzech zestawów, którym lepiej przyjrzeć się bliżej. Pozwoli to określić, w jakich dokładnie zadaniach sprawdzają się najlepiej. Jest również dobra okazja do tego, aby przeanalizować ich parametry techniczne i przy okazji sprawdzić, ile wynoszą poszczególne rabaty.

  • HTC Vive Cosmos Elitezestaw zawiera dwa kontrolery, dlatego świetnie sprawdza się w grach i nie tylko. Zastosowana technologia znacznie ogranicza efekt mignięć ekranowych, co pozytywie wpływa na komfort obsługi sprzętu. Tak samo jak wysoka rozdzielczość na poziomie 2880 x 1700 oraz pole widzenia wynoszące 110 stopni. W trakcie trwania promocji gogle zakupisz za 3299 zł, a więc znacznie taniej niż zwykle.
  • HTC Vive Pro Eye sprzęt do zastosowania specjalistycznego. W skład zestawu wchodzą stacje bazowe, kontrolery i gogle obsługujące wysoką rozdzielczość na poziomie 2880 x 1600. Urządzenie dysponuje ponadto akcelerometrem, żyroskopem, a także czujnikami: zbliżeniowym oraz magnetycznym. Koszt zakup w trakcie trwania akcji spada do 5299 zł.
  • HTC Vive Pro Full Kitkompletny zestaw przystosowany do bardzo zróżnicowanego użycia. Okaże się bowiem dobrym wyborem zarówno do gier, jak i do filmów oraz obsługi aplikacji specjalistycznych. W każdym przypadku możesz liczyć na wysokie parametry techniczne, a także świetną wytrzymałość mechaniczną. Będzie to bez wątpienia zakup na długi czas. Za zestaw zapłacisz 4399 zł.

Przypominamy!

Promocja trwa od 17 do 30 stycznia 2022 roku. Stwarza świetną okazję do tego, aby zdobyć nowoczesne, dobrze oceniane gogle VR od HTC w znacznie niższych cenach.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:25
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.