Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Szukasz inspiracji na prezent świąteczny? Postaw na szczoteczki Oral-B!

Gdy zbliża się wigilia, rozpoczynają się nerwowe poszukiwania ciekawych prezentów. Jednym z niezwykle przydatnych podarunków będzie szczoteczka.

Oczywiście elektryczna, wyróżniająca się wykorzystaniem nowoczesnych systemów i wielu funkcji, które zdecydowanie ułatwiają codzienną higienę jamy ustnej. Dzięki nim mycie zębów okaże się znacznie przyjemniejsze.

Polecane szczoteczki Oral-B

Wiele tego typu urządzeń znajduje się w ofercie firmy Oral-B, która dostarcza na rynek zarówno standardowe modele elektryczne, jak i szczoteczki soniczne. W obu przypadkach możesz liczyć na bardzo szeroki wybór. Poszczególne akcesoria są zróżnicowane nie tylko pod względem budowy i rodzaju stosowanych końcówek, ale też kluczowych parametrów technicznych.

Pod uwagę warto wziąć między innymi prędkość obrotową oraz obsługiwane tryby i funkcje. Jeśli zastanawiasz się nad ciekawym prezentem świątecznym, szczoteczki Oral-B mogą okazać się naprawdę dobrym wyborem. A zwłaszcza te modele, które prezentujemy poniżej.

Szczoteczki elektryczne Oral-B Genius

Na początek seria składająca się z urządzeń, które świetnie pasują do zastosowania codziennego. Pracują z użyciem rozwiązań, które znacząco ułatwiają szczotkowanie zębów. Sprawdź, na które modele warto zwrócić szczególną uwagę.

  • Oral-B Genius 10000N Blackzawiera aż cztery końcówki w zestawie. Do tego dochodzi etui podróżne i baza ze stojakiem. Sama szczoteczka obsługuje aż 6 trybów szczotkowania (codzienny, delikatny, intensywny, masaż, wybielanie i czyszczenie języka).
  • Oral-B Genius 10000 Rosegold Special Editionedycja specjalna, wyróżniająca się spektakularnym designem. Poza sześcioma trybami pracy, urządzenie zawiera sygnalizator czasu mycia, czujnik siły nacisku i wskaźnik naładowania akumulatora. Jest ponadto kompatybilne z dedykowaną aplikacją mobilną.
  • Oral-B Genius 10000OP SEzdecydowanie ułatwia dostosowanie swojej pracy do aktualnych potrzeb. Wystarczy tylko wybrać stosowny tryb szczotkowania. Co ważne, maksymalna prędkość obrotowa w jej przypadku wynosi aż 48 000 obr/min.

Szczoteczki elektryczne Oral-B PRO

Kolejna seria i kolejne świąteczne inspiracje. Tym razem związane z urządzeniami z serii PRO. Dostępne są one w bardzo przystępnych cenach i w wielu wersjach, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej.

  • Oral-B PRO 750 CrossAction Blackszczoteczka rotacyjna z końcówką Cross Acion, które dokładnie czyści nawet trudno dostępne miejsca. Spore ułatwienie stanowi sygnalizator czasu mycia i wskaźnik naładowania akumulatora.
  • Oral-B PRO 1 500 CrossActionniezwykle wygodny sprzęt do użytku codziennego, wyposażony w czujnik siły nacisku, który zwiększa ochronę zębów podczas mycia. Może działać nawet przed 40 minut na jednym ładowaniu.
  • Oral-B PRO 2 2000 CrossAction zestaw składający się ze szczoteczki i irygatora, który pozwala usunąć bakterię pod linią dziąseł. Wszystko to przekłada się na kompleksową higienę jamy ustnej.

Szczoteczki elektryczne Oral-B Vitality

W tej serii znaleźć można urządzenia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W obu przypadkach mowa jest o nowoczesnych szczoteczkach elektrycznych, które okażą się świetnym wyborem na prezent.

  • Oral-B Vitality 100 CrossActionkompaktowa i bardzo wygodna w obsłudze. Dobrze sprawdza się zarówno w domu, jak i w podróży. Zapewnia obsługę trybu codziennego oraz sygnalizatora czasu mycia.
  • Oral-B Vitality 150 Cross Actionwyposażona w końcówkę Cross Action szczoteczka akumulatorowa z dwoma końcówkami w zestawie. Pracuje z prędkością maksymalną 7600 obr/min.
  • Oral-B Vitality Kids Mickey D100urządzenie dla dzieci. Wyróżnia się ciekawą obudową, na której znalazła się Myszka Miki. Dzięki temu na pewno zachęci najmłodszych do regularnego mycia zębów.
  • Oral-B Vitality Kids Star Wars D100szczoteczka dla dzieci w motywach Gwiezdnych wojen. Obsługuje tryb codzienny i delikatny. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia bez stwarzania zagrożenia dla delikatnych dziąseł dziecka.

Szczoteczka do zębów to bardzo ciekawy pomysł na prezent świąteczny. Spełnia ona bowiem kryterium przydatności. Zwłaszcza gdy zostanie odpowiednio dobrana. Urządzenia z oferty Oral-B z pewnością są warto rozważenia.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 02:13
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.