Udostępnij
Skomentuj

Święta z MSI – kup laptopa i odbierz atrakcyjne nagrody

Do początku 2022 roku możesz zgarnąć całą masę gratisów. Warunek? Zakup jednego ze wskazanych laptopów marki MSI.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie między 13 grudnia 2021 roku a 9 stycznia 2022 roku kup jeden z laptopów MSI biorących udział w promocji (opisy konkretnych serii znajdziesz poniżej).
step-mark-icon 2
Zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 3
Przejdź na stronę internetową akcji i zarejestruj sprzęt – wypełnij wskazane pole, a także prześlij skan lub zdjęcie dowodu zakupu.
step-mark-icon 4
W przypadku pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymasz nagrodę przypisaną do wybranego przez Ciebie sprzętu.

 

UWAGA! Promocja trwa do 9 stycznia 2022 roku lub wyczerpania limitu nagród przewidzianych przez producenta i organizatora.

 

Laptopy MSI biorące udział w akcji Xmas 2021

 

To, jaki gratis otrzymasz, zależy od zakupionego przez Ciebie sprzętu. Nagrody zostały przypisane do konkretnych serii urządzeń, które przedstawiamy poniżej. Sprawdź, co możesz zyskać i wybierz model dla siebie.

  • Laptopy MSI Katana, GF, GS - to przede wszystkim urządzenia gamingowe, które korzystają z bardzo mocnych podzespołów. Między innymi takich jak karty graficzne GeForce RTX. W ramach promocji otrzymasz plecak MSI Air Backpack. Dla pierwszych 100 zarejestrowanych osób przewidziany został również zestaw prezentowy MSI Loot Box Pack.
  • Laptopy MSI Prestige i Moderntym razem sprzęty multimedialne i kierowane do twórców. Jeśli zaś chodzi o nagrody, producent przygotował torbę Prestige Topload Bag oraz myszkę Bluetooth MSI M98. 
  • Laptopy Summitnowoczesne urządzenia biznesowe, które wyróżniają się niewielką wagą, sporą mobilnością i możliwością pracy w różnych trybach. Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz torbę MSI Topload Bag Grey.
  • Laptopy Creator 15 i Z16konfiguracje dla kreatywnych, po zakupie których możesz otrzymać wygodną, wytrzymałą torbę MSI Topload Bag Grey.

 

Co ważne, promocja dotyczy nie tylko ciekawych prezentów, ale też obniżek na wszystkie objęte nią laptopy. Jest to więc świetna okazja do tego, aby zakupić je w niższych cenach. Przypominamy, że akcja trwa do 9 stycznia 2022 roku lub wyczerpania puli nagród.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:04
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.