Udostępnij
Skomentuj

Stwórz domowy system Wi-Fi Mesh dzięki routerom TP-Link Deco M4

Firma TP-Link przygotowała bogaty zestaw urządzeń, które pozwalają na przygotowanie wydajnej sieci domowej.

Zestaw TP-Link Deco M4 umożliwia znaczne zwiększenie zasięgu, a także wyeliminowanie martwych stref. Wszystko to ze względu na fakt, iż składa się z aż trzech urządzeń. Routerów, które cały czas ze sobą współpracują. Możesz umieścić je w kluczowych miejscach w swoim domu, uzyskując tym samym zawsze stabilną sieć internetową.

Specyfikacja techniczna routerów TP-Link Deco M4 

 

Takie rozwiązanie w sposób znaczący zwiększy komfort pracy w domu, nauki, a także rozrywki – zwłaszcza podczas korzystania z serwisów streamingowych oraz grania w produkcje online. Warto jeszcze raz podkreślić, że zestaw składa się z trzech routerów, które są w stanie działać na sporej przestrzeni. Ich przydatność potwierdzają poniże parametry techniczne.

  • Obsługiwane sieci – xDSL
  • Standard Wi-Fi - 802.11ac (gen. 5)
  • Rodzaj i liczba anten – 2 wewnętrzne
  • Zestaw portów – 2xRJ45
  • Prędkość transmisji – do 300 Mb/s dla pasma 2.4 GHz i do 867 Mb/s dla pasma 5 GHz
  • Obsługiwane technologie – system Mesh, QoS, szyfrowanie WPA2

Powyższa specyfikacja potwierdza, że zestaw TP-Link Deco M4 okaże się świetnym wyborem do domu, jak również do dużego mieszkania. Pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału sieci bezprzewodowej, gwarantując stabilne połączenie i spory zasięg. Nawet w miejscach najbardziej oddalonych od jednostki centralnej.

 

Dlaczego warto kupić zestaw TP-Link Deco M4?

 

Największym atutem omawianych urządzeń jest fakt, iż umożliwiają stworzenie systemu Mesh, składającego się z kilku współpracujących ze sobą stacji Wi-Fi. Cały czas komunikują się ze sobą, dzięki czemu znacząco zwiększają zasięg sieci. W skuteczny sposób eliminuje to wszelkie problemy z połączeniem oraz niskim transferem.

Jeszcze lepsze wykorzystanie stworzonej w ten sposób infrastruktury zapewnia technologia QoS pozwalające określać parametry transmisji, jak również szyfrowanie WPA2, które jest odpowiedzialne za wysoki poziom bezpieczeństwa. Dwie wbudowane anteny, wysoka prędkość transmisji, a także obsługa pasma 5 GHz przekłada się na bezproblemowe oglądanie filmów przez internet, granie oraz realizację rozmaitych działań zawodowych.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:05
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.