Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Stwórz domowe SPA z Garett Beauty

Choć do tej pory firma Garett Electronics kojarzona była głównie z produkcją smartwatchów, od pewnego czasu działa również w branży Beauty.

Efektem tego okazały się wysokiej jakości urządzenia, które będą dobrym wyborem do domowego SPA. Skąd ta zmiana? Głównie ze względu na chęć dostosowania się producenta do obecnego stylu życia jego klientów. W czasie, gdy wiele czynności wykonują oni w domu (z musu lub wyboru), warto dostarczyć im produkty, dzięki którym będą w stanie zadbać nie tylko o kondycję fizyczną, ale też swój wygląd.

W ten sposób narodziła się kategoria Beauty, w której znaleźć można między innymi urządzenia przystosowane do rozmaitych zabiegów kosmetycznych.

Garett Electronics – urządzenia do mezoterapii i mikrodermabrazji

Oba zabiegi do tej pory były wykonywane głównie w salonach kosmetycznych, dlatego firma Garett postanowiła wypuścić na rynek własne sprzęty, dzięki którym można je przeprowadzić w domowym zaciszu, na własną rękę.

Dobrym na to przykładem są nowoczesne urządzenia do mikrodermabrazji - Beauty Pure Skin oraz Beauty Pure Skin Pro Pozwalają na łatwe i bezpieczne pozbycie się niedoskonałości skóry, a także drobnych zmarszczek. Zabieg odbywa się na zasadzie delikatnego masażu, na który zdecydować mogą się osoby w każdym wieku. Zwłaszcza że oba urządzenia zapewniają wybór kilku poziomów mocy zasysania, dostosowanych do różnych potrzeb. Co równie istotne, są to sprzęty bezprzewodowe, dlatego można zabrać je ze sobą wszędzie.

To jednak nie koniec, ponieważ firma Garett wypuściła na rynek również urządzenia przeznaczone do mezoterapii bezigłowej, gwarantującej uzyskanie efektu napiętej, nawilżonej i promiennej cery. Wszystko za sprawą masażu wibracyjnego przy użyciu urządzenia Beauty Fresh Skin, które obsługuje różne tryby pracy.

Wybielanie zębów z Garett Beauty

Powyższe propozycje nie są jedynymi dostępnymi w katalogu producenta. Firma postanowiła wypuścić na rynek ponadto specjalne lampy do wybielania zębów, wykorzystujące technologię LED. Dzięki nim higiena jamy ustnej może zostać poszerzona, co zapewni efekt pięknego, białego uśmiechu.

  • Garett Electronics Beauty Smile Chargemodel akumulatorowy z kablem do ładowania z końcówką USB. Dzięki temu doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również podczas rozmaitych wyjazdów.
  • Garett Electronics Beauty Smile Connecturządzenie sieciowe, które jednak nie jest podłączane do gniazdka, a do… telefonu! Wszystko za sprawą za sprawą dołączonych złączy – Lightning do iPhone’ów, a także USB-C, pasującego do smartfonów z systemem Android.
  • Garett Electronics Beauty Smile Litesprzęt na baterię, którą wymienisz w bardzo prosty i szybki sposób. Okaże się dobrym wyborem wówczas, gdy nie chcesz przejmować się koniecznością ładowania lub podłączania do odpowiedniego źródła energii.

Bez względu na wybrany model, zyskujesz kompletny zestaw do wybielania, składający się nie tylko z urządzenia, ale między innymi także z bezpiecznego żelu, który nie zawiera nadtlenku wodoru.

Urządzenia do twarzy – masażery i szczoteczki soniczne od firmy Garett

Na koniec jeszcze jedna, bardzo szeroka kategoria, w której znajdują się sprzęty pozwalające zadbać o kondycję skóry twarzy. Wśród nich znajdują się między innymi masażer Garett Electronics Beauty Lift Eye, występujący w dwóch wersjach – białej i różowej. Obsługują one różne tryby pracy, zapewniając skuteczną kurację impulsami EMS. Dzięki nim możliwa staje się regeneracja skóry, a także eliminacja obrzęków oraz oznak zmęczenia.

Niezwykle przydatne będą również szczoteczki soniczne - Garett Beauty Clean i Beauty Clean Pro, które pozwalają na przeprowadzenie zabiegu oczyszczania twarzy w celu usunięcia zanieczyszczeń czy też resztek makijażu. Jak widać, katalog firmy Garett znacząco się powiększył, dzięki czemu z łatwością dobierzesz sprzęty, z których stworzysz własne, domowe SPA.

Udostępnij
5,0
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 18:58
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.