Udostępnij
Skomentuj

Sprawdź telewizory LG w wyjątkowej promocji

Postaw na rozrywkę w najlepszym wydaniu i zyskaj 50 zł za każde wydane 500 zł.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Najpóźniej do 27 marca 2022 roku kup jeden z objętych promocją telewizorów OLED LG (ich opis znajdziesz poniżej).
step-mark-icon 2
Na mail [email protected] wyślij potwierdzenie zakupu lub nr zamówienia. W tytule wpisz: Promocja LG.
step-mark-icon 3
Po upływie 31 dni dla użytkowników morele MAX lub 15 dni dla pozostałych kupujących od odebrania zamówienia na mail, z którego wysłałeś/aś zgłoszenie otrzymasz kod rabatowy na Twoje kolejne zakupy w morele.net. Za każde wydane 500 zł otrzymasz aż 50 zł rabatu!

Telewizory LG – wykorzystaj moc technologii OLED

Trwająca właśnie akcja to wyjątkowa okazja aby zdecydować się na zakup telewizorów z linii OLED od LG. Do 27 marca za każde wydane 500 zł na objęte promocją telewizory można zyskać aż 50 zł na kolejne zakupy w morele.net. 
Dlaczego warto zainwestować w OLED? Zastosowane technologie gwarantują jeszcze wyraźniejszy obraz. Wspaniała czerń, bardzo wysoki kontrast oraz świetne odwzorowanie kolorów – przekłada się to na doskonałe wrażenia podczas oglądania filmów i seriali, korzystania z kanałów telewizyjnych czy też grania. Do tego wszystkiego dochodzi mnogość nowoczesnych funkcji, zwiększających komfort obsługi sprzętu. Biorąc to pod uwagę, warto nowym urządzeniom od LG przyjrzeć się bliżej.

Standardowe matryce LED pod względem jakości obrazu i płynności ruchów znacząco odstają od rozwiązań najnowszych. Technologia OLED od pewnego czas staje się coraz powszechniejsza, dzięki czemu o jej potencjale dowiaduje się mnóstwo osób. Firma LG jednocześnie dba o to, aby stawała się ona jeszcze lepsza. Przekłada się to między innymi na:

  • niezależnie świecące piksele – przekłada się to na bardzo realistyczny obraz (zmiana w porównaniu z modelami LED jest widoczna zwłaszcza podczas wyświetlania czerni),
  • nieskończony kontrast – żywe kolory, które nadają wielu scenom zupełnie nowe oblicze,
  • brak problemów z wypalaniem obrazu – jest to zasługa zastosowanych systemów, dzięki którym zagrożenie związane z pozostawianiem wypalonych części obrazu (może do tego dojść podczas długotrwałego oglądania statycznych scen) przestaje mieć znaczenie).

Jakość, jaką oferuje technologia OLED, docenią przede wszystkim osoby oglądające materiały w wysokich rozdzielczościach, a także gracze chcący zapoznać się z pełnym potencjałem przygotowanych opraw graficznych w nowych produkcjach.

Udostępnij
4,4
8 ocen
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Swietny obraz OLEDu
Specjalista Morele | 08:08
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.