Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Skorzystaj z obniżki cen notebooków MSI i weź udział w konkursie

Aż do połowy listopada ceny wybranych laptopów marki MSI będą znacznie obniżone. Dodatkowo, czeka na Ciebie konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Promocja Wyższy Poziom Wydajności – tańsze sprzęty MSI

 

Do 14 listopada 2021 roku ceny wybranych notebooków marki MSI (ich opis znajdziesz niżej) będą znacznie niższe – największe rabaty osiągają nawet 2000 zł, dlatego jest to świetna okazja do tego, aby zdobyć nowy, wydajny sprzęt. To jednak nie wszystko, ponieważ dla fanów firmy przygotowany został konkurs.

Jak wziąć w nim udział? Wystarczy przejść na stronę internetową promocji, wykonać minimum 3 zadania i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Nagrodzonych zostanie 10 osób, na które czekają vouchery Starbucks i Bytom, a także kubki MSI Coffee Cup.

 

Tańsze laptopy MSI – wybierz swój model

 

Promocja dotyczy wybranych sprzętów z czterech serii – MSI Modern, Prestige, Summit oraz Creator. W każdej z nich znaleźć można wydajne konfiguracje, dostosowane do obsługi wymagających programów oraz gier. Sprawdź kilka przykładów i wybierz sprzęt dla siebie.

  • Laptopy MSI Modern – obniżone zostały ceny kilku modeli 14- i 15-calowych. Jednym z nich jest MSI Modern 14 B10MW-435PL, wyposażony w proces Intel Core i7-10510U. Jest to kompaktowe, lekkie urządzenie nadające się do obsługi zarówno przy biurku, jak i w podróży. Jeśli jednak szukasz czegoś większego, być może zainteresuje Cię model MSI Modern 15 A10M-498PL z ekranem 15-calowym.
  • Laptopy MSI Summit – niewielkie sprzęty 2w1 z dotykowymi ekranami, stworzone do pracy w każdym miejscu. Dobrym na to przykładem jest urządzenie MSI Summit E13 Flip Evo. Połaczenie 13-calowej matrycy WUXGA z procesorem Intel Core 11. generacji, pamięcią RAM DDR4 i dyskiem twardym SSD M.2 PCIe przełożyło się na sprzęt do wszystkiego. 
  • Laptopy MSI Prestige -  rozbudowana kategoria, w której znajdują się mobilne stacje robocze. Korzystają one między innymi z dedykowanych kart graficznych – w modelu MSI Prestige 14 A10SC-215PL znaleźć można na przykład jednostkę GeForce GTX 1650 Max-Q z 4 GB pamięci typu GDDR5.
  • Laptopy MSI Creator – przygotowywane dla twórców i najbardziej wymagających użytkowników, potrzebujących sporej mocy obliczeniowej. W nowych konfiguracjach montowane są niezwykle wydajne karty graficzne GeForce RTX 30. Taką jednostkę znajduje się między innymi w modelu MSI Creator 15 A10UET-491PL.

To oczywiście tylko kilka wybranych sprzętów, które kupisz taniej. Przypominamy, że promocja trwa do 14 listopada 2021 roku. Cały czas możesz wziąć również udział w konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Ekspert Morele | 18:36
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.