Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Satysfakcja Gwarantowana - zakupy bez ryzyka z Braun

W ramach specjalnego programu możesz wypróbować wybrane produkty Braun i zwrócić je, jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań.

Jak wziąć udział w promocji?
step-mark-icon 1
Do 30 czerwca 2022 roku kup jeden z produktów firmy Braun objętych promocją (ich opis znajdziesz poniżej) i zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę).
step-mark-icon 2
Jeśli zechcesz zwrócić sprzęt, w przeciągu 60 dni od daty zakupu wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej producenta.
step-mark-icon 3
Do formularza dołącz zwracany produkt oraz dowód zakupu - całość wyślij do siedziby koordynatora programu.
step-mark-icon 4
W przeciągu maksymalnie 30 dni roboczych od daty przyjęcia zgłoszenia otrzymasz zwrot pieniędzy za zakup urządzenia.

Uwaga!

Promocja trwa do 30 czerwca 2022 roku lub wyczerpania produktów objętych promocją. Przed zakupem warto więc upewnić się, że konkretny sprzęt nadal podlega zwrotowi.

Urządzenia Braun biorące udział w akcji

Program Satysfakcja Gwarantowana pozwala na przetestowanie zakupionych urządzeń przez aż 60 dni. Jeśli w tym czasie produkt będzie sprawował się poniżej oczekiwań, możesz go z łatwością zwrócić i uzyskać zwrot pełnej kwoty. Jest to więc dobra okazja, by przekonać się, co takiego firma Braun ma do zaproponowania. Zwłaszcza że w akcji bierze udział sporo urządzeń.

  • Męskie golarki elektryczne Braun. Program dotyczy urządzeń z następujących serii: Series 9, Series 8, Series 7, Series 6 oraz Series 5. Znaleźć tu można więc wiele urządzeń wysokiej jakości. Będą to przede wszystkim golarki z systemem foliowym. Golarki w większości mogą pracować na sucho i mokro, polecane są zwłaszcza modele z ruchomymi głowicami i wbudowanym trymerem.
  • Depilatory Braun - w tym przypadku chodzi o modele z serii: Silk-épil 9 Flex, Silk-épil 9, Silk-épil 7 i Silk-épil 5. Wśród nich znajdziesz urządzenia wyposażone w pęsety tnące, z wygodnymi systemami regulacji prędkości. Program objął również zestaw do depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face oraz depilatory z impulsem światła IPL Silk-expert 5 i IPL Silk-expert 3. Jest więc w czym wybierać.
  • Produkty do pielęgnacji włosów Braun - będą to między innym suszarki do włosów z serii Satin HairTM 7, Satin HairTM 5 oraz Satin HairTM Colour. Producent udostępnia modele zróżnicowane pod względem budowy, wymiarów i poszczególnych parametrów technicznych, dlatego z łatwością znajdziesz coś dla siebie.

Najpopularniejsze modele, biorące udział w akcji:

Zasady zwrotu zakupionych produktów

Przypominamy, że warunkiem skorzystania z promocji jest odesłanie zakupionego produktu wraz z wypełnionym formularzem i dowodem zakupu na adres koordynatora programu TQ Group Sp. z o.o. - ul. Albańska 18/6 60-123 Poznań. Przesyłkę należy nadać z dopiskiem „Satysfakcja Gwarantowana”.

Dodatkowo, na adres e-mail [email protected] warto wysłać wiadomość z informacją z nazwą firmy, za pomocą której został nadany zwrot, a także z numerem przesyłki. Przyspieszy to całą procedurę. Zwracane urządzenie nie może być uszkodzone, ani zabrudzone. To samo tyczy się pudełka - w środku muszą znaleźć się wszystkie elementy zestawu, wraz z instrukcją obsługi i pozostałymi dokumentami.

Warto wiedzieć!

Promocja trwa do 30 czerwca 2022 roku lub wyczerpania zapasów produktów promocyjnych. Na zwrot produktu masz 60 dni od daty zakupu. W promocji nie biorą produkty z oferty marketplace.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:24
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.