Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Satysfakcja gwarantowana z suszarkami Bosch

Wybierz jedną z suszarek marki Bosch biorących w promocji, a następnie przetestuj jej możliwości. Jeśli nie przypadnie Ci do gustu, otrzymasz zwrot pieniędzy.
 
Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
W okresie od 7 czerwca do 31 lipca 2021 roku kup suszarkę Bosch biorącą udział w akcji (opis modeli znajdziesz poniżej).
step-mark-icon 2
Jeśli przez 30 dni nie spełni ona Twoich oczekiwań, możesz dokonać jej zwrotu. W tym celu wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]
step-mark-icon 3
W treści podaj informację o chęci dokonania zwrotu, a także dołącz skan dowodu zakupu (paragon lub faktura) i czytelnie podpisanego oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży/zwrocie, wraz z danymi kontaktowymi.
step-mark-icon 4
W umówionym terminie przedstawiciel odbierze sprzęt, a w przeciągu maksymalnie 60 dni otrzymasz zwrot wydanych środków.
 

Suszarki Bosch objęte promocją

W akcji biorą udział poniższe modele urządzeń. Wszystkie zostały wyposażone w pompę ciepła marki Bosch, zapewniają więc skuteczne suszenie ubrań, jak również wiele funkcji dodatkowych. Co równie istotne, są one zróżnicowane pod względem pojemności wsadu. 

Pod tym względem należy podzielić je na 3 kategorie.

  • Suszarki Bosch 7 kg. Promocją objęty został model Bosch WTH850E7PL, zapewniający klasę energetyczną A+ i możliwość obsługi aż 15 różnych programów (m.in. do bawełny, ręczników czy też do prasowania). Sprzęt został wyposażony w wygodny wyświetlacz elektroniczny i sprawny silnik inwerterowy.

Suszarka do ubrań Bosch WTH850E7PL

1961 zł

  • Suszarki Bosch 8 kg. W tej kategorii znajdują się cztery urządzenia, zapewniające podobne osiągi. Zakupić możesz na przykład suszarkę z klasą energetyczną A+++ (Bosch WTR85V5KPL), z dziesięcioma różnymi programami (Bosch WTH85V0KPL), automatyczną kontrolą efektów suszenia zapewnianą przez technologię AutoDry, dostępną w modelu Bosch WTR87TS0PL czy też sprzęt doskonale sprawdzający się podczas suszenia odzieży sportowe, taki jak Bosch WTR84TL0PL.
  • Suszarki Bosch 9 kg. Najliczniejsza kategoria, w której znajdziesz aż sześć urządzeń objętych promocją. Ze względu na dużą pojemność, okażą się dobrym wyborem dla całej rodziny. Zwłaszcza że korzystają z wielu ciekawych rozwiązań, takich jak SensitiveDrying system dostępny w modelu Bosch WTY87783PL oraz inteligentna łączność HomeConnect, obsługiwana na przykład przez suszarkę Bosch WTX87KH0BY.

Uwaga!

Przypominamy, że promocja trwa od 7 czerwca do 31 lipca 2021 roku. Na przetestowanie zakupionej suszarki masz 30 dni. W tym czasie możesz dokonać zwrotu zgodnie ze wskazanymi zasadami.

Udostępnij
5,0
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:53
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.