Udostępnij
Skomentuj

Rozwiązania dopasowane do Ciebie i Twojego biura

Poznaj produkty Brother i sprawdź jak obniżyć koszty domowego drukowania.

Trwająca promocja 50 za 500 to doskonały moment, żeby zapoznać się z produktami firmy Brother. Niezależnie od tego, czy drukujesz dokumenty biznesowe do pracy, czy zdjęcia w domu, w naszym portfolio produktowych znajdziesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T520W (DCPT520WAP1)

DCP-T520W to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Ponadto posiada możliwość drukowania bezprzewodowego, a dzięki systemowi zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem jest ekonomiczne w użytkowaniu.
System szybkiego i łatwego napełniania zbiorników z atramentem firmy Brother pozwala drukować duże ilości dokumentów (do 15000 stron) przy zachowaniu niskiego kosztu wydruku pojedynczej strony. W zestawie z urządzeniem DCP-T520W znajduje się zestaw 4 kolorów atramentów oraz 1 dodatkowa butelka z czarnym tuszem. Dodatkowo, dzięki stylowej, kompaktowej konstrukcji, idealnie wkomponowuje się w otoczenie, niezależnie od tego, gdzie zostanie ustawione.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T520W (DCPT520WAP1)

939 zł

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T420W (DCPT420WYJ1)

DCP-T420W to nie tylko drukarka. Urządzenie posiada wiele funkcji, które sprawią, że Twoje codzienne czynności będą nieco łatwiejsze. Z wbudowanymi możliwościami kopiowania i skanowania, wszystkie niezbędne zadania wykonasz w jednym miejscu. Ponadto urządzenie cechuje kompaktowa konstrukcja, dzięki której ustawienie go w ciasnej przestrzeni biurowej nie będzie stanowiło żadnego problemu. Model DCP-T420W drukuje z dowolnego miejsca w domu lub biurze za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Pożegnaj się z nieestetyczną plątaniną kabli. Powitaj nowoczesne urządzenie drukujące!

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T420W (DCPT420WYJ1)

780,80 zł

Drukarka laserowa Brother HL-1110E (HL1110EYJ1)

HL-1110E charakteryzuje się wysoką prędkością druku, a pierwsza strona jest gotowa w mniej niż 10 sekund. Drukarka została wyposażona w podajnik papieru na 150 arkuszy, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego uzupełniania papieru. Dodatkowo HL-1110E jest kompatybilna z tonerami na 1 000 stron, które pozwalają na znacznie obniżenie kosztów eksploatacji. Toner startowy także pozwala na wydruk 1000 stron. Kompaktowe wymiary urządzenia (340szer. x 238gł. x 189wys. mm ) i niewielka waga wynosząca 4.5 kg, sprawiają, że bez problemu zmieści się ona na półce lub stanowisku pracy.

Drukarka laserowa Brother HL-1110E (HL1110EYJ1)

419 zł

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 13:38
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.