Udostępnij
Skomentuj

Rozszerzona gwarancja na komputery marki NTT

Komputery marki NTT są znane z niezawodności, wydajności i innowacyjności. Ich szeroki asortyment obejmuje zarówno urządzenia biurowe, jak i potężne maszyny gamingowe dla pasjonatów rozrywki. Teraz, dzięki najnowszej promocji, możesz cieszyć się wydłużoną gwarancją na poszczególne modele komputerów.

Biuro bez trosk: komputery NTT Office z rozszerzoną gwarancją

Dla tych, którzy szukają solidnego narzędzia do pracy, komputery NTT Office są idealnym wyborem. Teraz, dzięki naszej promocji, przy zakupie dowolnego komputera biurowego oznaczonego promocją, otrzymujesz roczne rozszerzenie gwarancji za darmo. To oznacza, że Twój komputer NTT Office będzie objęty gwarancją door-to-door przez trzy lata, dając Ci jeszcze większy spokój ducha podczas wykonywania codziennych zadań.

Doświadczenie gamingu na wysokim poziomie: komputery NTT Game z dodatkowym rokiem gwarancji

Dla pasjonatów gamingu, komputery NTT Game są synonimem wydajności i niezawodności. Teraz, dzięki naszej promocji, do komputerów NTT Game dodajemy ekstra rok gwarancji, przechodząc z trzech lat na imponujące cztery lata gwarancji door-to-door. Niezależnie od tego, czy grasz w najnowsze tytuły czy tworzysz własne wirtualne światy, komputer NTT Game będzie towarzyszył Ci na dłużej.

Skorzystaj już teraz!

Ta promocja na komputery marki NTT to doskonała okazja, by skorzystać z niezawodnych i wydajnych urządzeń, które pomogą Ci w pracy, zabawie czy rozrywce. Rozszerzona gwarancja oznacza, że możesz korzystać z komputerów NTT bez obaw przez jeszcze dłuższy czas. Nie przegap tej okazji, aby zainwestować w komputer, który spełni Twoje oczekiwania i przetrwa wiele lat intensywnego użytkowania.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 12:24
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.