Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Przedłużona gwarancja na wybrane urządzenia Acer ConceptID

Do 30 czerwca, kupując wybrane laptopy lub komputery osobiste z serii ConceptID, otrzymasz przedłużenie gwarancji do 4 lat z opcją on-site.
 
 
Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
Najpóźniej do 30 czerwca 2021 roku kup wybrany laptop lub PC ConceptID i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
W przeciągu 14 dni od daty zakupu wejdź na stronę https://pl-promocje.acer.com/, a następnie zarejestruj swój sprzęt w sekcji Promocja ConceptID. W formularzu podaj swoje dane, a także skan lub zdjęcie dowodu zakupu i numeru seryjnego wyciętego z opakowania po urządzeniu.
step-mark-icon 3
W razie pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zostanie wysłana do Ciebie informacja o przedłużeniu gwarancji do 4 lat. Udostępniana jest ona z opcją serwisu u klienta (on-site).

 

UWAGA! Promocja trwa do 30 czerwca 2021 roku lub wyczerpania zapasu nagród.

 

 

 Laptopy i komputery PC ConteptID objęte promocją

 

Możliwość uzyskania przedłużonej gwarancji została przewidziana na mnóstwo urządzeń Acer ConceptID - zarówno laptopów, jak i komputerów. Sprawdź, które z nich biorą udział w akcji i wybierz coś dla siebie.

  • Laptopy Acer ConceptID. Urządzenia, które doskonale radzą sobie z obsługą programów graficznych i projektowych. W katalogu producenta znajdziesz między innymi laptopy wyposażone w karty graficzne GeForce RTX, korzystające z technologii Ray Tracingu. Dobrym na to przykładem jest chociażby laptop Acer ConceptD 7 CN715-71, wyposażony w niezwykle wydajną jednostkę RTX 2080 Max-Q z 8 GB pamięci GDDR6.

Do tego dochodzą również modele z kartami Nvidia Quadro, a więc specjalnie dostosowanymi do obsługi profesjonalnej. Taki sprzęt jak Acer ConceptD 7 Pro CN715-71P z jednostką Quadro RTX 5000 bez problemu poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi programami dla profesjonalistów. Lista urządzeń objętych promocją jest oczywiście znacznie dłuższa - obejmuje kilkadziesiąt modeli niezwykle zróżnicowanych pod względem dostępnych podzespołów. Po zakupie każdego z nich (i dokonaniu rejestracji), możesz otrzymać przedłużoną gwarancję on-site do 4 lat.

  • Komputery PC Acer ConceptID. Promocja dotyczy maszyn wyposażonych w karty graficzna z serii Nvidia Quadro. Gwarantują one więc bardzo wysoką wydajność, która powinna zadowolić użytkowników profesjonalnych.

Co ważne, korzystają one również z wielordzeniowych procesorów Intel Core, takich jak i9-9900K z odblokowanym mnożnikiem. Do tego dochodzi szybka, pojemna pamięć RAM, a także błyskawiczne dyski twarde SSD.

Przypominamy, że promocja trwa do 30 czerwca 2021 roku. Po zakupie wybranego laptopa lub komputera PC masz 14 dni kalendarzowych na jego zarejestrowanie. Jest to warunek otrzymania gwarancji on-site przedłużonej do 4 lat.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 14:43
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.